4 11 2021

International conference "Ineffabilis. Marcin Błażewicz - inspirations"

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Studium Muzyki Nowej, Pracownia Antropologii Kultury Muzycznej, Stowarzyszenie Akordeonistów Polskich zapraszają na: Międzynarodową konferencję Ineffabilis. Marcin Błażewicz – inspiracje

04.11.2021, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Sala Senatu im. Ignacego Jana Paderewskiego
godz. 12.00-18.00

Serdecznie zapraszamy do dyskusji na platformie Zoom, godz. 12.00:
Temat: Ineffabilis. Marcin Błażewicz - Inspiracje
Data: 4 listopada 2021 r. godz. 12:00

Passcode: yDAey5

kierownictwo naukowe: dr hab. Leszek Lorent, współpraca: mgr Krzysztof Kicior

Rada naukowa konferencji: prof. Sharon Kanach (Universite de Rouen, Vice-President of Centre Iannis Xenakis in France, Founder and President of the Xenakis Project of the Americas of the Brook Center at CUNY), dr hab. Anna Mikołejko (Uniwersytet Warszawski), prof. Marta Ptaszyńska (University of Chicago), prof. dr hab. Zbigniew Mikołejko (Polska Akademia Nauk), dr hab. Leszek Lorent (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina), dr hab. Ignacy Zalewski (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina),  dr hab. Dariusz Przybylski (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina), dr Miłosz Bembinow (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina)

To download