Konsultacje indywidualne dla kandydatów na studia

Mamy świadomość jak ważne dla Was są spotkania indywidualne z naszymi wykładowcami!

Z uwagi na utrudnienia towarzyszące pandemii zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego do indywidualnych konsultacji on-line z naszymi pedagogami na podstawie udostępnianych prezentacji w formie nagrań wideo! 

Przed wypełnieniem formularza prosimy o: 
1. przygotowanie 10 min. nagrania prezentacji, z krótką informacją o sobie* (do około 1 min.) oraz utworem, bądź fragmentem utworu nie więcej niż 9 min.; 
2. umieszczenie nagrania na własnym kanale youtube lub w innym serwisie streamingowym umożliwiającym udostępnienie materiału pod linkiem prywatnym w sposób pozwalający na jego odtworzenie bez konieczności zapisywania pliku na dysku komputera osoby oglądającej; *krótka prezentacja werbalna wedle uznania kandydata (np.: imię i nazwisko, miejsce pochodzenia, zainteresowania) prosimy jednak o zapowiedź fragmentu wykonywanego utworu (tytuł oraz informacja o kompozytorze). 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca marca 2021 r. Odpowiedzi, wskazówki i ocenę nagrań będziemy przesyłać systematycznie do końca kwietnia 2021 r., zgodnie z kolejnością napływania zgłoszeń. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONSULTACJI DLA KANDYDATÓW

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania, możliwości edycji lub usunięcia Państwa danych osobowych dostępne są na stronie www.chopin.edu.pl/rekrutacja/rodo