Katalog zajęć zbiorowych

Rodzaj przedmiotu

Wydział/Jednostka

Stopień

Nazwa przedmiotu

Prowadzący

Termin zajęć

Godzina

Sala

Dodatkowe informacje/limit

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY SYMFONICZNO-OPEROWEJ

I / II st.

Zespół wokalno-instrumentalny

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY SYMFONICZNO-OPEROWEJ

I st.

Kształcenie słuchu - kontynuacja (3 rok)

Kos Grzegorz, mgr

poniedziałek

15:15-16:00

422

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY SYMFONICZNO-OPEROWEJ

II st.

Specjalistyczna literatura muzyczna

Zych Przemysław, mgr

piątek

12.00-13.30

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Analiza muzyki filmowej

Opałka Tomasz, ad. dr hab.

środa

12:30-14:00

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Harmonia

Waszak Małgorzata, st. wykł. dr

środa

11:30-13:00

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Harmonia - kontynuacja

Pokrzywińska Maria, prof. UMFC dr hab.

wtorek

14:00-15:30

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Historia form i technik muzycznych

adiunkt KTM wyłoniony w konkursie (do 21.09)

wtorek

17:00-18:30

404

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Historia form i technik muzycznych

Waszak Małgorzata, st. wykł. dr

środa

15:00-16:30

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Historia muzyki polskiej do XIX wieku

adiunkt KTM wyłoniony w konkursie (do 21.09)

wtorek

18:30-20:00

404

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Historia muzyki polskiej do XIX wieku - kontynuacja

Łukaszewski Marcin, prof. UMFC dr hab.

środa

13:30-15:00

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Historia muzyki z literaturą muzyczną

Świdnicka Iwona, ad. dr hab.

poniedziałek

10:00-11:30

331

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Historia muzyki z literaturą muzyczną - kontynuacja

adiunkt KTM wyłoniony w konkursie (do 21.09)

wtorek

12:00-13:30

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Historia teorii muzyki

Łukaszewski Marcin, prof. UMFC dr hab.

czwartek

18:00-19:30

403

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Marketing w kulturze

Świdnicka Iwona, ad. dr hab.

środa

14:00-15:30

331

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

Muzyka elektroniczna (sem. letni)

Kopeć Andrzej, wykł. mgr

wtorek

12:30-14:00

448b

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Muzyka elektroniczna (sem. zim.) - kontynuacja

Okoń-Makowska Barbara, prof. dr hab.

wtorek

12:30-14:00

448b

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Muzyka elektroniczna

Kopeć Andrzej, wykł. mgr

wtorek

15:30-16:15

448b

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Muzyka filmowa i teatralna

Opałka Tomasz, ad. dr hab.

środa

15:30-17:00

448b

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Muzyka polska XX i XXI w.

Łukaszewski Marcin, prof. UMFC dr hab.

czwartek

11:30-13:00

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Podstawy akustyki

Miśkiewicz Andrzej, prof. dr hab.

czwartek

19:00-20:30

420

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Praktyka wykonawcza muzyki nowej

Zalewski Ignacy, dr hab.

środa

10:30-12:00

Szymanowski

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Realizacja muzyki komputerowej

Błażejczyk Wojciech, ad. dr

środa

12:00-13:30

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Seminarium prelekcji i krytyki

Juszyńska Krystyna, prof. dr hab.

wtorek

10:30-12:00

404

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Seminarium teorii muzyki

Juszyńska Krystyna, prof. dr hab.

czwartek

12:00-13:30

404

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Style muzyczne

Szymańska-Stułka Katarzyna, prof. UMFC dr hab.

wtorek

15:30-17:00

404

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Współczesne metody analityczne

Waszak Małgorzata, st. wykł. dr

poniedziałek

16:00-17:30

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Współczesne techniki kompozytorskie

Karałow Andrzej, ad. dr

czwartek

10:00-11:30

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Realizacja live electronics

Błażejczyk Wojciech, ad. dr

środa

9:00-10:30

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Kompozycja muzyki teatralnej

Duszyński Jan, mgr

poniedziałek

12:00-13:30

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Realizacja kompozycji algorytmicznej

Kopeć Andrzej, wykł. mgr

wtorek

14:45-15:30

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Realizacja kompozycji multimedialnej

Kopeć Andrzej, wykł. mgr

wtorek

14:00-14:45

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Wirtualne instrumenty

Kopeć Andrzej, wykł. mgr

wtorek

12:30-14:00

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Kompozycja muzyki filmowej

Opałka Tomasz, ad. dr hab.

środa

14:00-15:30

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Analiza muzyki elektroakustycznej

Wojciechowski Sławomir, mgr

poniedziałek

10:30-12:00

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Historia jazzu z literaturą

Borowski Ryszard, dr hab.

poniedziałek

10:30-12:00

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Muzyka w mediach

Bembinow Miłosz, dr

czwartek

14.00-15.30

Dz 04

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Formy i style w muzyce świata

Grozdew-Kołacińska Weronika, dr

czwartek

17.30-18.15

Dz04

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Analiza słuchowa muzyki świata

Grozdew-Kołacińska Weronika, dr

czwartek

18.15-19.00

Dz04

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Emisja głosu

Grozdew-Kołacińska Weronika, dr

czwartek

16:00-16:45

Dz04

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Analiza improwizacji jazzowych

Stępień Rafał, mgr

środa

13.30-15.00

Dz01

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Analiza standardów jazzowych

Stępień Rafał, mgr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Edycja nut

Nikola Kołodziejczyk

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Przygotowanie do produkcji muzycznej

Nikola Kołodziejczyk

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Kształcenie słuchu jazzowe

Ryszard Borowski

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Historia jazzu z literaturą

Ryszard Borowski

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Style w muzyce improwizowanej

Ryszard Borowski

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Marketing w sztuce

Przedpełska-Bieniek Małgorzata, dr hab

poniedziałek

18.00-19.30

UMFC 104a

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Fizjologia muzyki   gr I

Śmieszchalska Jadwiga, mgr

piątek 

16:00-18:30

Sala Rytmiki i Tańca

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Fizjologia muzyki  gr kontynuacja

Śmieszchalska Jadwiga, mgr

 sobota

16:00-18:00

Sala Rytmiki i Tańca

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Improwizacja

Januchta Tomasz, mgr

 sobota

8:00-9:35

 104 C

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Improwizacja

Januchta Tomasz, mgr

  sobota 

9:45-11:20

  104 C 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Improwizacja

Januchta Tomasz, mgr

sobota

11:30-13:05

104 C

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Improwizacja

Januchta Tomasz, mgr

  sobota 

13:15-14:50

  104 C 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Improwizacja kameralistyka fortepianowa

Januchta Tomasz, mgr

sobota

15:00-15:45

104 C

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Zagadnienia wykonawcze muzyki dawnej

Justyna Kreft, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka fortepianowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka fortepianowa - kontynuacja

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka klawesynowa

 Garstka Krzysztof, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka klawesynowa - kontynuacja

 Garstka Krzysztof, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka organowa

Bialic Arkadiusz, dr hab.

czwartek 

pracownia organowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka organowa

Dziubiński Jerzy, prof. UMFC dr hab.

czwartek 

pracownia organowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka organowa

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr hab.

środa

pracownia organowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kształcenie słuchu I rok lic. gr 1

Wilczyńska Ewa, doc.

poniedziałek

18:00-19:30

340

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kształcenie słuchu I rok lic. gr 2

Wilczyńska Ewa, doc.

czwartek 

16:30-18:00

340 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kształcenie słuchu - kontynuacja II rok lic.

Wilczyńska Ewa, doc.

czwartek 

18:00-19:30 

340

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Chorał gregoriański

Chachulska Irina, dr

czwartek 

9:00 - 10:300

444

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Hymnologia protestancka

Jabłoński Michał, ks.

Kościół Ewangelicko-Reformowany

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Organy - seminarium

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Historia pianistyki polskiej

Szraiber Maria, prof.

środa

14:00-16:00

445

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Improwizacja - gr. jęz. polski 1

Pawlik Włodzimierz, dr hab.

czwartek 

11:30-13:00 

445 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Improwizacja - gr. jęz. polski 2

Pawlik Włodzimierz, dr hab.

czwartek 

13:30-14:30 

445 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

Improwizacja - gr. jęz. angielski 1

Pawlik Włodzimierz, dr hab.

czwartek 

14:30-16:00 

445 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Improwizacja - gr. jęz. angielski 2

Pawlik Włodzimierz, dr hab.

czwartek 

 16:00-17:30

445 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Interpretacje muzyki współczesnej fortepianowej  (jęz. polski)

Iwona Mironiuk, dr hab.

  wtorek 

10:30-12:00 

445

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Interpretacje muzyki współczesnej fortepianowej  (jęz. angielski)

Iwona Mironiuk, dr hab.

  wtorek 

12:00-13:30 

445

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Organoznawstwo

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr

czwartek 

8:30-10:00

447

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I / II st.

Big Band - projekt

Kostrzewa Piotr, dr hab.

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I / II st.

Kontrapunkt z fugą

Gronau-Osińska Alicja, prof. UMFC dr hab.

 środa

14:00-15:30 

403 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I / II st.

Orkiestra symfoniczna - dodatkowy program

Bińkowski Tomasz, mgr

koncertowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I /II st.

Kameralistyka (dla instrumentów smyczkowych)

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I /II st.

Kameralistyka (dla instrumentów dętych)

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Zespoły kameralne muzyki dawnej

dr hab. Agata Sapiecha, dr Tomasz Ślusarczyk, prof. dr hab. Liliana Stawarz, mgr Tomasz Pokrzywiński

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Orkiestra historyczna

Pokrzywińki Tomasz, mgr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Opracowanie sceniczne partii operowych (praca z reżyserem)

Stokalska-Dzierżykrajowa Jitka

poniedziałek

12:00-12:45

operowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Opracowanie wokalne ensambli

Kluczyńska Marta, mgr

poniedziałek

17:00-17:45

sala Balowa (Dziekanka)

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Opracowanie muzyczne partii operowych (praca z dyrygentem)

Kluczyńska Marta, mgr

poniedziałek

16:15-17:00

sala Balowa (Dziekanka)

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Charakteryzacja - warsztaty - gr. I

Tolak Elżbieta, mgr

środa

9:00-10:30

garderoba Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Charakteryzacja - warsztaty - gr. II

Tolak Elżbieta, mgr

środa

10:30-12:00

garderoba Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Charakteryzacja - warsztaty - gr. III

Tolak Elżbieta, mgr

piątek

9:00-10:30

garderoba Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Charakteryzacja - warsztaty - gr. IV

Tolak Elżbieta, mgr

piątek

10:30-12:00

garderoba Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Podstawy foniatrii

Czajka Małgorzata, lek. med.

poniedziałek

16:00-17:30

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Geneza i histori teatru muzycznego, peiśni, oratorium, mszy

Kubala Małgorzata, dr

środa

9:00-10:30

446

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Recytatyw i aria barokowa

Stefanowicz Artur, dr hab.

czwartek

15:00-16:30

Dziekanka

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Warsztaty muzyczne ze specjalności muzyka dawna

Radziejewska Anna, prof. UMFC dr hab.

poniedziałek

15:00-16:30

Dziekanka

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Warsztaty muzyczne ze specjalności opera

Janiak Rafał, dr

czwartek

15:00-16:30

operowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I / II st.

Techniki wokalne mowy i śpiewu

Kurowska-Janecka Agnieszka, dr

środa

12:45-13:30

operowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I / II st.

Techniki wokalne mowy i śpiewu

Kurowska-Janecka Agnieszka, dr

środa

13:30-14:15

operowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Liryka wokalna

Piotrowski Maciej, prof.

środa

15:00-15:45

446

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Kameralne zespoły wokalne

Rolach Eugenia, dr hab.

wtorek

12:00-12:45

426

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Kameralistyka wokalna - cykle pieśni

Piotrowski Maciej, prof.

środa

15:00-16:30

446

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Zespół orkiestrowy

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Zespół instrumentalny

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Chór

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Zespoły wokalne - praktyki

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Metodyka prowadzenia zespołów wokalnych

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Metodyka prowadzenia zespołów wokalnych - kontynuacja

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Metodyka prowadzenia zespołów instrumentalnych

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Specjalistyczna literatura muzyczna

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Marketing w kulturze

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Psychologia pracy w zespole

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Chór kameralny

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Metodyka zbiorowej emisji głosu

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Kontrapunkt

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I st.

Propedeutyka zagadnień audiowizualnych

Figat Katarzyna, mgr

środa

16:00-18:00

108

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I st.

Wprowadzenie do matematyki i fizyki wyższej

Majer Jacek, mgr inż.

piątek

12:00-13:30

101

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Historia filmu (przedmiot humanistyczny)

Pieńkowski Grzegorz, mgr

piątek

17:00-21:00

Audytorium K. Szymanowskiego

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Dźwięk interaktywny

Błaszczak Dorota, dr

wtorek

18:00-19:30

107

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Dźwięk interaktywny

Błaszczak Dorota, dr

wtorek

19:30-21:00

107

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Podstawy montażu i przetwarzania obrazu

Artymowicz Andrzej dr / Welk Piotr, dr hab.

środa

18:00-19:30 - gr. 1

105

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

Podstawy montażu i przetwarzania obrazu

Artymowicz Andrzej dr / Welk Piotr, dr hab.

środa

19:30-21:00 - gr. 2

105

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Podstawy sztuki operatorskiej

Artymowicz Andrzej dr

środa

18:00-19:30 - gr. 1

106

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

Podstawy sztuki operatorskiej

Artymowicz Andrzej dr

środa

19:30-21:00 - gr. 2

106

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Programowanie obiektowe

Kopeć Andrzej, mgr

środa

10:30-12:00

448

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Promocja multimedialna

Danowski Przemysław, mgr

poniedziałek

12.00-13.30

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Systemy interaktywne

Chołoniewski Marek, prof. / Szymański Igor, mgr

wtorek

12:00-13:30- gr. 3

107

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Estetyka sztuki nowych mediów

Ślizińska-Mrozek Milada, mgr

wtorek

11:00-13:00

-

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Podstawy kompozycji muzycznej

Błażejczyk Wojciech, dr

czwartek

10:15-11:00

448

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Akustyka muzyczna i słuchowa ocena dźwięku

Miśkiewicz Andrzej, prof. UMFC dr hab.

wtorek

10:30-12:00

108

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Analiza dźwięku w filmie

Napieralska Joanna, prof. UMFC dr hab.

sobota

12:30- 13:30 przygotowanie sprzętu zajęcia 13:30-15:45

Audytorium K. Szymanowskiego

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Seminarium muzyki jazzowej

Borowski Ryszard, dr hab.

środa

18:30-19:15

108

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Estetyka dzieła filmowego

Pieńkowski Grzegorz, mgr

piątek

15:00-16:30

108

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Historia polskiej muzyki liturgicznej

Niegowski Krzysztof, ks. dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Historia polskiej muzyki liturgicznej - kontynuacja 2 rok

Niegowski Krzysztof, ks. dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Historia, teoria i semiologia śpiewu gregoriańskiego

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Śpiew gregoriański

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Śpiew gregoriański - kontynuacja

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I / II st.

Zespół wokalny muzyki kościelnej

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab. / Perzanowska-Tarasiuk Anna, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Liturgika

Rybałtowski Mariusz, ks. mgr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Prawodawstwo muzyki liturgicznej i śpiew liturgiczny

Rybałtowski Mariusz, ks. mgr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Podstawy języka łacińskiego

Niegowski Krzysztof, dr ks.

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Organoznawsto i zagdnienia ochrony, dokumentacji i konserwacji organów

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Organoznawsto i zagdnienia ochrony, dokumentacji i konserwacji organów - kontynuacja 2 rok

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

II st.

Zagdnienia ochrony, dokumentacji i konserwacji organów

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

II st.

Schola gregoriańska

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

II st.

Język łaciński - translatorim

Niegowski Krzysztof, ks. dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

II st.

Prepolifonia europejska

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 1

Jasińska Joanna, dr

wtorek

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 2

Jasińska Joanna, dr

wtorek

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 3

Jasińska Joanna, dr

piątek

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 4

Jasińska Joanna, dr

piątek

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 5

Oborska Nina, dr

piątek

13:45-15:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 1

Jasińska Joanna, dr

wtorek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 2

Jasińska Joanna, dr

wtorek

13:15-14:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 3

Jasińska Joanna, dr

piątek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 4

Oborska Nina, dr

piątek

15:30-17:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 5

Oborska Nina, dr

piątek

15:15-16:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 1

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

wtorek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 2

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

wtorek

13:15-14:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 3

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

wtorek

15:00-16:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 4

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

piątek

8:30 - 10:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 5

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

piątek

10:15-11:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 6

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

piątek

12:00-13:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium anglojęzycznej literatury specjalistycznej

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

poniedziałek

15:00-16:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I / II st.

Język angielski

Jasińska Joanna, dr

wtorek

15:00-16:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język niemiecki - I rok

Oborska Nina, dr

wtorek

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język niemiecki - II rok

Oborska Nina, dr

wtorek

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka niemieckiego

Oborska Nina, dr

wtorek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język francuski - I rok

Sokołowicz Małgorzata, dr

piątek

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język francuski - II rok

Sokołowicz Małgorzata, dr

piątek

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka francuskiego

Sokołowicz Małgorzata, dr

piątek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I / II st.

Język polski

Pawelec-Skurzyńska Monika, dr

czwartek

11:15-12:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I / II st.

Język polski - kontynuacja

Pawelec-Skurzyńska Monika, dr

czwartek

9:30-11:00

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Filozofia nowożytna i współczesna

Szyjkowska-Piotrowska Anna, dr

poniedziałek

8:30-10:00

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Historia kultury

Szyjkowska-Piotrowska Anna, dr

poniedziałek

10:15-11:45

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Estetyka

Szyjkowska-Piotrowska Anna, dr

poniedziałek

12:00-13:30

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Sound and Image

Szyjkowska-Piotrowska Anna, dr

poniedziałek

13:45-15:15

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Sztuka starożytna i średniowieczna

Ruiz Artola Ines, dr

środa

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Sztuka nowożytna i współczesna

Ruiz Artola Ines, dr

środa

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Filozofia starożytna i średniowieczna

Szyszkowska Małgorzata, dr hab.

środa

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Filozofia muzyki

Szyszkowska Małgorzata, dr hab.

środa

13:15-14:45

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Wstęp do socjologii muzyki

Bruliński Michał, mgr

poniedziałek

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Komunikacja w muzyce

Bruliński Michał, mgr

poniedziałek

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Wybrane zagadnienia kultury polskiej (Chosen Aspect of Polish Culture 1)

Sokołowicz Małgorzata, dr

piątek

13:30-15:00

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Wybrane zagadnienia kultury polskiej - (Chosen Aspect of Polish Culture 2)

Sokołowicz Małgorzata, dr

piątek

15:15-16:45

on-line

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychologia - gr. 1

Swebodziński Bartłomiej, dr

poniedziałek

17:30-19:00

Dz 01

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychologia - gr. 2

Swebodziński Bartłomiej, dr

wtorek

9:30-11:00

sala im. Melcera

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychologia - gr. 1 kontynuacja

Swebodziński Bartłomiej, dr

środa

9:30-11:00

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychologia - gr. 2 kontynuacja

Swebodziński Bartłomiej, dr

środa

11:00-12:30

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychology (dla obcokrajowców)

Swebodziński Bartłomiej, dr

poniedziałek

16.00-17:30

Dz 01

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Pedagogika - gr. 1

Hutek Jakub, dr

wtorek

11:00-12:30

sala im. Melcera

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Pedagogika - gr .2

Hutek Jakub, dr

środa

18.00-19:30

sala im. Melcera

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Pedagogika - kontynuacja gr. 1

Hutek Jakub, dr

czwartek

11:00-12:30

sala im. Melcera

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Pedagogika - kontynuacja gr. 2

Hutek Jakub, dr

czwartek

11:00-12:30

sala im. Melcera

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Podstawy dydaktyki

Hutek Jakub, dr

czwartek

9:30-11:00

sala im. Melcera

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 1

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

10:00-10:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 2

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

11:00-11:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 3

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

12:00-12:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 4

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

13:00-14:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 5

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

10:00-10:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 6

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

11:00-11:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 7

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

12:00-12:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 8

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

13:00-14:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 1

Kowaluk Agnieszka, mgr

wtorek

9:30-11:00

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 2

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

10:30-12:00

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 3

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

12:00-13:30

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 4

Kowaluk Agnieszka, mgr

wtorek

9:30-11:00

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 5

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

10:30-12:00

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 6

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

12:00-13:30

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki ogólnopedagogiczne

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka drugiego przedmiotu- konsultacje

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

poniedziałek

10:00-12:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka drugiego przedmiotu- konsultacje

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

poniedziałek

10:00-12:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka-uzupełnienie

Paciorek-Draus Grażyna, dr

środa

11:30-13:00

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka-uzupełnienie

Paciorek-Draus Grażyna, dr

środa

13:15-15:45

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania kształcenia słuchu

Brodzińska Elżbieta, mgr

piątek

16:45-18:15

340

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania kształcenia słuchu - kontynuacja

Brodzińska Elżbieta, mgr

piątek

15:15-16:45

340

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania harmonii

Waszak Małgorzata, dr

poniedziałek

19:00-20:30

303

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania harmonii - kontynuacja

Waszak Małgorzata, dr

poniedziałek

17:30-19:00

303

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na fortepianie

Kowalik-Burdzy Aleksandra, dr

czwartek

9:00-10:30

445

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na fortepianie - kontynuacja

Kowalik-Burdzy Aleksandra, dr

czwartek

10:30-12:00

445

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na organach i klawesynie

Wilczyński Piotr, prof. dr hab.

czwartek

12:00-13:30

332 lub 231

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na organach i klawesynie - kontynuacja

Wilczyński Piotr, prof. dr hab.

czwartek

12:00-13:30

332 lub 231

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na instrumentach dętych drewnianych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

czwartek

12:00-13:30

444

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na instrumentach dętych drewnianych - kontynuacja

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

czwartek

10:30-12:00

444

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na instrumentach dętych blaszanych

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na instrumentach dętych blaszanych - kontynuacja

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na skrzypcach

Kowar-Mikołajczyk Ewa, dr

czwartek

12:30-14:30

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na skrzypcach - kontynuacja

Kowar-Mikołajczyk Ewa, dr

czwartek

9:30-11:00

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na altówce

Szczerek Marceli, mgr

środa

18:00-19:30

444

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na altówce - kontynuacja

Szczerek Marceli, mgr

środa

16:30-18:00

444

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na wiolonczeli

Strahl Tomasz, prof. dr hab.

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na wiolonczeli - kontynuacja

Strahl Tomasz, prof. dr hab.

środa

12:30

443

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na kontrabasie

Bogacki Adam, dr hab.

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na kontrabasie - kontynuacja

Bogacki Adam, dr hab.

wtorek

16:00-17:30

233

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na gitarze

Bałauszko Ryszard, mgr

piątek

15:30-17:00

404

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na gitarze - kontynuacja

Bałauszko Ryszard, mgr

piątek

14:00-15:30

404

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na akordeonie

Grząka Rafał, dr hab.

czwartek

18:30-20:00

435

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na akordeonie - kontynuacja

Grząka Rafał, dr hab.

czwartek

16:00-17:30

435

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na harfie

Elster Zuzanna, dr hab.

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na harfie - kontynuacja

Elster Zuzanna, dr hab.

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na perkusji

Mikołajczyk Henryk, dr hab.

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na perkusji - kontynuacja

Mikołajczyk Henryk, dr hab.

sobota

9:00-10:30

144

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania śpiewu

Marczewska Małgorzata, prof. dr hab.

piątek

15:00-16:30

427

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania śpiewu - kontynuacja

Marczewska Małgorzata, prof. dr hab.

środa

15:00-16:30

427

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania muzyki w szkole ogólnokształcącej

Frołów Anna, mgr

czwartek

14:00-15:30

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania form muzycznych/audycji muzycznych

Kos Grzegorz, mgr

poniedziałek

10:00-11:30

422

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka prowadzenia orkiestry

Zych Przemysław, mgr

środa

10:30-12:00

313

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka prowadzenia orkiestry kontynuacja

Zych Przemysław, mgr

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka prowadzenia zespołów kameralnych

Kowalik-Burdzy Aleksandra, dr

piątek

9:00-10:30

445

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka prowadzenia zespołów instrumentalnych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

czwartek

9:00-10:30

301

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki nauczania w szkole ogólnokształcącej

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki nauczania form muzycznych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki prowadzenia orkiestry

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki prowadzenia zespołów instrumentalnych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki prowadzenia zespołów kameralnych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Budowanie odporności scenicznej - gr. 1

Paciorek-Draus Grażyna, dr

środa

10:00-11:30

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Budowanie odporności scenicznej - gr. 2

Paciorek-Draus Grażyna, dr

czwartek

15:00-16:30

301

Szczegóły

Fakultety

Brak

I / II st.

Planowanie Kariery Artystycznej - Wizja i Strategia

Anna Proszowska-Sala, mgr

poniedziałek

9.00-10.30

Dz 01

Szczegóły

Fakultety

Brak

I / II st.

Kreowanie oferty, usług i przedsięwzięć artystycznych

Anna Proszowska-Sala, mgr

poniedziałek

10.30-12.00

Dz 01

Szczegóły

Fakultety

Brak

I / II st.

Strategiczna komunikacja i promocja w procesie budowania Marki Artystycznej

Anna Proszowska-Sala, mgr

poniedziałek

12.00-13.30

Dz 01

Szczegóły

Fakultety

Brak

I / II st.

Finansowanie i organizacja życia artystycznego

Lech Dzierżanowski, mgr

środa

9.00-10.30

Dz 02

Szczegóły