8 listopada 2020 r.

• godz. 11:00

KONCERT ODWOŁANY! Mały Uniwersytet Muzyczny - CZY MUZYKĘ MOŻNA POLICZYĆ?

Mały Uniwersytet Muzyczny to poranki muzyczne dla dzieci i rodziców, wypełnione dźwiękami, rytmem, muzycznym alfabetem i dobrą zabawą! Wyjątkową wartością tych muzycznych spotkań jest całkowicie autorska formuła. Scenariusz, piosenki, zabawy i ćwiczenia pisane są specjalnie na potrzeby każdego spotkania. Autorka projektu, Kamila Lewicka łącząc ze sobą zawodowych muzyków oraz słuchaczy - dzieci i dorosłych, tworzy unikatową formułę edukacji muzycznej i kulturalnej.

Z przyczyn niezależnych od Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, koncert został odwołany.

Marianna Zagrodzka instrumenty perkusyjne

Sala audytoryjno-kinowa im. Karola Szymanowskiego