Propozycja do kalendarza koncertowego UMFC na sezon 2022/2023

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do składania propozycji do kalendarza koncertowego UMFC na sezon 2022/2023. Oferty będą przyjmowane do 24 kwietnia 2022 r.
Korzystając z ubiegłorocznych doświadczeń przygotowaliśmy dla Państwa formularz online w aplikacji Microsoft Forms. Do jego wypełnienia nie jest konieczne logowanie się do aplikacji ani jej ściąganie – wystarczy kliknięcie w poniższy link i wypełnienie kolejnych plansz i rubryk. Bardzo prosimy o podawanie w miarę precyzyjnych informacji, zwracamy też uwagę na pola obowiązkowe. Po wypełnieniu formularza pojawi się opcja wydrukowania lub zachowania go w formacie PDF. Wypełnione przez Państwa formularze trafią do naszej bazy danych, a następnie będą analizowane przez komisję koncertową UMFC. 

https://forms.office.com/r/3T2J1j9Zrz

Prosimy o zwrócenie uwagi na kilka poniższych kwestii organizacyjnych:
Tylko koncerty zgłoszone przez formularz Biura Koncertowego UMFC będą wpisywane do planu sezonu. Koncerty niezgłoszone nie będą uwzględniane w planie sezonu, nawet jeżeli odbywały się cyklicznie w latach poprzednich.
Zgłoszenie propozycji koncertu nie jest równoznaczne z jej przyjęciem przez UMFC. Wyboru spośród przesłanych propozycji dokonuje komisja koncertowa UMFC.
Wierzymy, że przesłane przez Państwa propozycje pozwolą nam na stworzenie ciekawego i oryginalnego kalendarza koncertowego na sezon 2022/2023.

Z poważaniem
Biuro Koncertowe UMFC