Propozycja do kalendarza koncertowego UMFC na sezon 2023/2024

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do składania propozycji do kalendarza koncertowego UMFC na sezon 2023/2024. Oferty będą przyjmowane do 17 kwietnia 2023 r.
Korzystając z dotychczasowych doświadczeń przygotowaliśmy dla Państwa formularz online w aplikacji Microsoft Forms. Do jego wypełnienia nie jest konieczne logowanie się do aplikacji ani jej ściąganie – wystarczy kliknięcie w poniższy link i wypełnienie kolejnych rubryk. Bardzo prosimy o podawanie w miarę precyzyjnych informacji. Po wypełnieniu formularza pojawi się opcja wydrukowania lub zachowania go w formacie PDF. Wypełnione przez Państwa formularze trafią do naszej bazy danych, a następnie będą analizowane przez Rektora oraz Biuro Koncertowe UMFC. 

https://forms.office.com/r/3T2J1j9Zrz

Prosimy o zwrócenie uwagi na kilka poniższych kwestii organizacyjnych:
Tylko koncerty zgłoszone przez formularz Biura Koncertowego UMFC będą wpisywane do planu sezonu. Koncerty niezgłoszone nie będą uwzględniane w planie sezonu, nawet jeżeli odbywały się cyklicznie w latach poprzednich.
Zgłoszenie propozycji koncertu nie jest równoznaczne z jej przyjęciem przez UMFC. Wyboru spośród przesłanych propozycji dokonuje Rektor UMFC.

Uwaga: formularz dotyczy wyłącznie wydarzeń organizowanych w warszawskiej siedzibie uczelni.

Wierzymy, że przesłane przez Państwa propozycje pozwolą nam na stworzenie ciekawego i oryginalnego kalendarza koncertowego na sezon 2023/2024.

Z poważaniem
Biuro Koncertowe UMFC