Pierwszy Zjazd Absolwentów UMFC

Pierwszy Zjazd Absolwentów UMFC

Już 27 maja 2023 r. o godz. 12.00 rozpocznie się wyjątkowy dzień dla absolwentów UMFC. Byli studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina będą mogli spotkać się w budynku swojej uczelni, zobaczyć, co się zmieniło, a co nadal jest takie jak dawniej, spotkać swoich znajomych, przyjaciół i pedagogów z lat studenckich, odnowić i nawiązać nowe kontakty.

W gmachu uczelni wydziały przygotują swoje strefy tematyczne, a patio UMFC stanie się strefą relaksu ze strefą cateringową, gdzie będzie można spokojnie powspominać akademicki czas. O godz. 17.00 w Sali koncertowej UMFC odbędzie sie niepowtarzalny koncert, podczas którego wystąpi orkiestra złożona z absolwentów UMFC.

Aby móc uczestniczyć w Zjeździe Absolwentów UMFC, należy wypełnić formularz rejestracyjny. W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby zarejestrowane i zweryfikowane. Udział w Zjeździe jest bezpłatny.

Bal Absolwentów UMFC

Zaraz po zakończeniu Pierwszego Zjazdu Absolwentów UMFC przy ul. Okólnik 2 w Warszawie serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Balu Absolwentów UMFC, który rozpocznie się 27 maja 2023 w Auli Politechniki Warszawskiej o godz. 19.00.

Na scenie wystąpi m.in. nasz wspaniały Chopin University Big Band!

Udział w Balu jest płatny. Opłatę należy wnieść przelewem na rachunek główny UMFC po zarejestrowaniu się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego Zjazdu Absolwentów UMFC.

W formularzu zgłoszeniowym znajdują się szczegóły dot. wysokości i terminów wpłat. Uwaga! Im szybsza wpłata, tym taniej!

W przypadku rezygnacji z udziału w Balu Absolwentów (dot. absolwenta i pracownika UMFC oraz osoby towarzyszącej) zwrot wniesionej opłaty jest możliwy po zgłoszeniu tego faktu najpóźniej do dn. 30 kwietnia 2023 na adres biuro.promocji@chopin.edu.pl. Zwrot środków zostanie dokonany na to samo konto z którego wpłynęła opłata. Z uwagi na zobowiązanie rezerwacyjne odwołanie udziału w Balu Absolwentów po 30 kwietnia 2023 nie uprawnia do zwrotu wniesionej opłaty.

W przypadku zmiany jakichkolwiek danych zgłoszonych przez absolwenta poprzez formularz rejestracyjny (np. dot. osoby towarzyszącej) bardzo prosimy o ponowne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Za wiążące zostanie uznane ostatnie zgłoszenie uczestnika.

Procowników UMFC prosimy o kontakt bezpośrednio z Biurem Promocji i Karier UMFC - biuro.promocji@chopin.edu.pl.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Zespołem Organizacyjnym Pierwszego Zjazdu i Balu Absolwentów pod adresem: biuro.promocji@chopin.edu.pl

fot. Mateusz Żaboklicki

 • MAPA ABSOLWENTÓW

  TWÓRZMY RAZEM WIELKĄ RODZINĘ UMFC

  Nasza Mapa skupia studentów, absolwentów, pracowników i współpracowników UMFC z całego świata. Bądźmy razem!

  MAPA ABSOLWENTÓW

 • CHOPIN UNIVERSITY TALENTS

  CHOPIN UNIVERSITY TALENTS to impresariat artystyczny działający w ramach Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. 

  Impresariat powstał z myślą o wspieraniu rozwoju młodych, utalentowanych artystów studiujących w tejże uczelni, jak również jej absolwentów, których wyróżnia wspaniały kunszt wykonawczy, nagradzany na ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach i przesłuchaniach.

  Zapraszamy do współpracy!

  CHOPIN UNIVERSITY TALENTS