UMFC Alumni Reunion

27 maja 2023 r. odbył sie Pierwszy Zjazd i Bal Absolwentów UMFC. Byli studenci UMFC mogli spotkać się w budynku swojej uczelni, zobaczyć, co się zmieniło, a co nadal jest takie jak dawniej, spotkać swoich znajomych, przyjaciół i pedagogów z lat studenckich, odnowić i nawiązać nowe kontakty.

W gmachu uczelni wydziały przygotowały swoje strefy tematyczne, a patio UMFC stało się strefą relaksu ze strefą cateringową, gdzie można było spokojnie powspominać akademicki czas. O godz. 16.30 w Sali koncertowej UMFC odbył się niepowtarzalny koncert, podczas którego wystąpiła orkiestra złożona z absolwentów UMFC. Jedną z atrakcji była sesja na tle ścianki UMFC i cieszyła się niezwykłą popularnością. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze ścianki.

Tego samego dnia, w godzinach wieczornych rozpoczął się Bal Absolwentów UMFC, który odbył się w niezwykle eleganckiej Auli Politechniki Warszawskiej. Na scenie wystąpił nasz wspaniały Chopin University Big Band a po nim do tańca zaprosił DJ, co sprawiło, że parkiet ani na chwile nie był pusty...

Dziękujemy Wam za obecność, zaangażowanie, radość i wzruszenia. Wspomnienia zostaną z nami na długo. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze zjazdu, galerii zdjęć z balu, aby jeszcze raz powspominać te wzruszające chwile. 
Dziękujemy! Do zobaczenia!

 • ALUMNI MAP

  LET'S CREATE A GREAT UMFC FAMILY TOGETHER

  Our Map brings together students, graduates, employees and associates of the UMFC from all over the world. Let's be together!

  MAP OF GRADUATES

 • CHOPIN UNIVERSITY TALENTS

  CHOPIN UNIVERSITY TALENTS is an artistic management department acting as part of the Promotion and Career Bureau of the Chopin University of Music in Warsaw. It was created  with the aim of supporting young, talented artists studying at this University and its graduates, who stand out due to their performance mastery which is awarded during national and international competitions and auditions.

  We invite you to cooperation!

  CHOPIN UNIVERSITY TALENTS