Optional classes

Rodzaj przedmiotu

Wydział/Jednostka

Stopień

Nazwa przedmiotu

Prowadzący

Termin zajęć

Godzina

Sala

Dodatkowe informacje/limit

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY SYMFONICZNO-OPEROWEJ

I / II st.

Zespół wokalno-instrumentalny

Janiak Rafał, dr hab.

wtorek

18:00-21:00

Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Analiza muzyki filmowej

Opałka Tomasz, ad. dr hab.

środa

12:30-14:00

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Historia muzyki polskiej do XIX wieku

Dziewanowska-Pachowska Marta, dr

wtorek

16:15-17:45

331

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

I st.

Historia muzyki polskiej do XIX wieku - kontynuacja

Łukaszewski Marcin, prof. UMFC dr hab.

środa

13:30-15:00

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Muzyka filmowa i teatralna

Opałka Tomasz, ad. dr hab.

środa

12:30-14:00

448b

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Muzyka polska XX i XXI w.

Łukaszewski Marcin, prof. UMFC dr hab.

czwartek

11:30-13:00

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Praktyka wykonawcza muzyki nowej

Zalewski Ignacy, dr hab.

środa

10:30-12:00

Szymanowski

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Realizacja muzyki komputerowej

Błażejczyk Wojciech, dr

środa

9:00-10:30

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Współczesne techniki kompozytorskie

Rydzewska Żaneta, mgr

czwartek

9:45-11:15

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Realizacja live electronics

Błażejczyk Wojciech, dr

środa

9:00-10:30

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Kompozycja muzyki teatralnej

Duszyński Jan, mgr

poniedziałek

13:45-15:15

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Realizacja kompozycji algorytmicznej

Kopeć Andrzej, mgr

wtorek

16:30-18:00

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Realizacja kompozycji multimedialnej

Kopeć Andrzej, mgr

wtorek

16:30-17:15

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Wirtualne instrumenty

Kopeć Andrzej, mgr

wtorek

13:15-14:45

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Kompozycja muzyki filmowej

Opałka Tomasz, ad. dr hab.

środa

14:15-15:45

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Analiza muzyki elektroakustycznej

Wojciechowski Sławomir, mgr

poniedziałek

10:15-11:45

448 B

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Historia jazzu z literaturą

Borowski Ryszard, dr hab.

poniedziałek

10:30-12:00

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Muzyka w mediach

Bembinow Miłosz, dr

czwartek

14.00-15.30

Dz 04

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Formy i style w muzyce świata

Grozdew-Kołacińska Weronika, dr

czwartek

17.30-18.15

Dz04

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Analiza słuchowa muzyki świata

Grozdew-Kołacińska Weronika, dr

czwartek

18.15-19.00

Dz04

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Emisja głosu

Grozdew-Kołacińska Weronika, dr

czwartek

16:00-16:45

Dz04

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Analiza improwizacji jazzowych

Stępień Rafał, mgr

środa

13.30-15.00

Dz01

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Analiza standardów jazzowych

Stępień Rafał, mgr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Edycja nut

Kołodziejczyk Nikola, mgr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Przygotowanie do produkcji muzycznej

Kołodziejczyk Nikola, mgr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Kształcenie słuchu jazzowe

Borowski Ryszard, dr hab.

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Historia jazzu z literaturą

Borowski Ryszard, dr hab.

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Style w muzyce improwizowanej

Borowski Ryszard, dr hab.

Fakultety

WYDZIAŁ JAZZU I MUZYKI ESTRADOWEJ

I / II st.

Marketing w sztuce

Przedpełska-Bieniek Małgorzata, dr hab.

poniedziałek

18.00-19.30

UMFC 104a

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Fizjologia muzyki   gr I

Śmieszchalska Jadwiga, mgr

piątek 

16:00-18:30

Sala Rytmiki i Tańca

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Fizjologia muzyki  gr kontynuacja

Śmieszchalska Jadwiga, mgr

 sobota

16:00-18:00

Sala Rytmiki i Tańca

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Improwizacja

Januchta Tomasz, mgr

 sobota

8:00-9:35

 104 C

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Improwizacja

Januchta Tomasz, mgr

sobota 

9:45-11:20

  104 C 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Improwizacja

Januchta Tomasz, mgr

sobota

11:30-13:05

104 C

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Improwizacja

Januchta Tomasz, mgr

  sobota 

13:15-14:50

  104 C 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Improwizacja kameralistyka fortepianowa

Januchta Tomasz, mgr

sobota

15:00-15:45

104 C

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Zagadnienia wykonawcze muzyki dawnej

Kreft Justyna, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka fortepianowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka fortepianowa - kontynuacja

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka klawesynowa

Garstka Krzysztof, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka klawesynowa - kontynuacja

Garstka Krzysztof, dr

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka organowa

Bialic Arkadiusz, dr hab.

czwartek 

pracownia organowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kameralistyka organowa

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr hab.

środa

pracownia organowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kształcenie słuchu I rok lic. gr 1

Wilczyńska Ewa, doc.

poniedziałek

18:00-19:30

340

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kształcenie słuchu I rok lic. gr 2

Wilczyńska Ewa, doc.

czwartek 

16:30-18:00

340 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Kształcenie słuchu - kontynuacja II rok lic.

Wilczyńska Ewa, doc.

czwartek 

18:00-19:30 

340

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Historia pianistyki polskiej

Szraiber Maria, prof.

środa

14:00-16:00

445

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Interpretacje muzyki współczesnej fortepianowej  (jęz. polski)

Mironiuk-Tołwińska Iwona, dr hab.

  wtorek 

10:30-12:00 

445

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Interpretacje muzyki współczesnej fortepianowej  (jęz. angielski)

Mironiuk-Tołwińska Iwona, dr hab.

  wtorek 

12:00-13:30 

445

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

II st.

Organoznawstwo

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr hab.

czwartek 

8:30-10:00

447

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I / II st.

Big Band - projekt

Kostrzewa Piotr, dr hab.

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I / II st.

Kontrapunkt z fugą

Gronau-Osińska Alicja, prof. UMFC dr hab.

 środa

14:00-15:30 

403 

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I / II st.

Orkiestra symfoniczna - dodatkowy program

Bińkowski Tomasz, dr

koncertowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I /II st.

Kameralistyka (dla instrumentów smyczkowych)

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I /II st.

Kameralistyka (dla instrumentów dętych)

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Zespoły kameralne muzyki dawnej

dr hab. Agata Sapiecha, dr Tomasz Ślusarczyk, prof. dr hab. Liliana Stawarz, mgr Tomasz Pokrzywiński

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY

I st.

Orkiestra historyczna

Stawarz Lilianna, prof. dr hab.

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Opracowanie sceniczne partii operowych (praca z reżyserem)

Stokalska-Dzierżykrajowa Jitka, mgr

poniedziałek

12:00-12:45

operowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Opracowanie wokalne ensambli

Kluczyńska Marta, mgr

poniedziałek

17:00-17:45

sala Balowa (Dziekanka)

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Opracowanie muzyczne partii operowych (praca z dyrygentem)

Kluczyńska Marta, mgr

poniedziałek

16:15-17:00

sala Balowa (Dziekanka)

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Charakteryzacja - warsztaty - gr. I

Tolak Elżbieta, mgr

środa

9:00-10:30

garderoba Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Charakteryzacja - warsztaty - gr. II

Tolak Elżbieta, mgr

środa

11:00-12:30

garderoba Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Charakteryzacja - warsztaty - gr. III

Tolak Elżbieta, mgr

piątek

9:00-10:30

garderoba Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Charakteryzacja - warsztaty - gr. IV

Tolak Elżbieta, mgr

piątek

11:00-12:30

garderoba Melcera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Podstawy foniatrii

Czajka Małgorzata, lek. med.

poniedziałek

09:00-10:30

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Geneza i historia teatru muzycznego, pieśni, oratorium, mszy

Teodorowicz Krzysztof, mgr

piatek

9:00-10:30

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Recytatyw i aria barokowa

Stefanowicz Artur, prof. dr hab.

czwartek

15:00-16:30

Dziekanka

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Warsztaty muzyczne ze specjalności muzyka dawna

Radziejewska Anna, prof. UMFC dr hab.

poniedziałek

15:00-16:30

Dziekanka

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Warsztaty muzyczne ze specjalności opera

Janiak Rafał, dr hab.

poniedziałek

17:45-19:15

Dziekanka - s. balowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I / II st.

Techniki wokalne mowy i śpiewu

Kurowska-Janecka Agnieszka, dr

poniedziałek

09:00-09:45

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I / II st.

Techniki wokalne mowy i śpiewu

Kurowska-Janecka Agnieszka, dr

poniedziałek

09:45-10:30

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Liryka wokalna

Piotrowski Maciej, prof. UMFC dr hab.

środa

15:00-15:45

446

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Kameralne zespoły wokalne

Rolach Eugenia, dr hab.

wtorek

12:30-13:15

426

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

II st.

Kameralistyka wokalna - cykle pieśni

Piotrowski Maciej, prof. UMFC dr hab.

środa

16:45-18:15

446

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Zespół orkiestrowy

Kusiel-Moroz Krzysztof, prof. / Pławner Wojciech, mgr

poniedziałek

18:00-19:30

sala Melcera/ sala Koncertowa

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Zespół instrumentalny

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Chór

Zimnicki Dariusz, dr hab., prof. UMFC

środa

16:00-18:00

sala Melcera/Audytorium Szymanowskiego

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Zespoły wokalne - praktyki

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Metodyka prowadzenia zespołów wokalnych

Bednarska Anna, dr

środa

11:45-13:15

447

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Metodyka prowadzenia zespołów wokalnych - kontynuacja

Zimnicki Dariusz, dr hab., prof. UMFC

środa

11:45-13:15

444

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

I st.

Metodyka prowadzenia zespołów instrumentalnych

Kusiel-Moroz Krzysztof, prof./ Pławner Wojciech mgr

poniedziałek

19:30-21:30

301

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Specjalistyczna literatura muzyczna

Marchwicka Ewa, prof.

czwartek

10:00-12:30

301

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Marketing w kulturze

Proszowska-Sala Anna, mgr

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Psychologia pracy w zespole

Swebodziński Bartłomiej, dr

poniedziałek

10:00-11:30

101

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Chór kameralny

Kusiel-Moroz Krzysztof, prof.

poniedziałek/czwartek

16:00-18:00

sala Melcera/Audytorium Szymanowskiego/sala J. Esnera

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Metodyka zbiorowej emisji głosu

Łukaszewska Joanna, mgr

czwartek

13:15-14:00

301

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY I WOKALISTYKI CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ I RYTMIKI

II st.

Kontrapunkt

Gronau-Osińska Alicja, prof. UMFC dr hab.

środa

15:45-16:30

403

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I st.

Propedeutyka zagadnień audiowizualnych

Figat Katarzyna, dr

środa

16:00-18:00

101

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Wprowadzenie do matematyki i fizyki wyższej

Majer Jacek, mgr inż.

piątek

13:00-14:30

101

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Podstawy montażu i przetwarzania obrazu

Artymowicz Andrzej dr / Welk Piotr, dr hab.

środa

18:00-19:30 - gr. 3

105

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Podstawy montażu i przetwarzania obrazu

Artymowicz Andrzej dr / Welk Piotr, dr hab.

środa

19:30-21:00 - gr. 4

105

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Podstawy sztuki operatorskiej

Artymowicz Andrzej, dr

środa

16:30-18:00 - gr. 2

105

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Podstawy sztuki operatorskiej

Artymowicz Andrzej, dr

środa

15:00-16:30 - gr. 3

105

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Analiza dźwięku w filmie

Napieralska Joanna, prof. dr hab.

sobota

12:30- 13:30 przygotowanie sprzętu zajęcia rozpoczynają się od 13:30-15:45

Audytorium K. Szymanowskiego

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Seminarium muzyki jazzowej

Borowski Ryszard, dr hab.

środa

18:30-19:15

108

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Historia polskiej muzyki liturgicznej

Niegowski Krzysztof, ks. dr

piątek

09:00-09:45

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Historia polskiej muzyki liturgicznej - kontynuacja 2 rok

Niegowski Krzysztof, ks. dr

piątek

10:00-10:45

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Historia, teoria i semiologia śpiewu gregoriańskiego

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

wtorek

15:00-16:30

301

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Śpiew gregoriański

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

wtorek

14:00-14:45

301

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Liturgika

Rybałtowski Mariusz, ks. mgr

środa

11:30-12:15

447

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Prawodawstwo muzyki liturgicznej i śpiew liturgiczny

Rybałtowski Mariusz, ks. mgr

środa

12:30-13:15

447

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

II st.

Zagdnienia ochrony, dokumentacji i konserwacji organów

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr hab.

czwartek

10.30-11.15

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

II st.

Schola gregoriańska

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

środa

12:45-13:30

301

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

II st.

Język łaciński - translatorim

Niegowski Krzysztof, ks. dr

piątek

11:00-11:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 1

Jasińska Joanna, dr

wtorek

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 2

Jasińska Joanna, dr

wtorek

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 3

Jasińska Joanna, dr

piątek

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 4

Jasińska Joanna, dr

piątek

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - I rok gr. 5

Oborska Nina, dr

piątek

13:45-15:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 1

Jasińska Joanna, dr

wtorek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 2

Jasińska Joanna, dr

wtorek

13:15-14:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 3

Jasińska Joanna, dr

piątek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 4

Oborska Nina, dr

piątek

15:30-17:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski - II rok, gr. 5

Oborska Nina, dr

piątek

17:15-18:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 1

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

wtorek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 2

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

wtorek

13:15-14:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 3

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

wtorek

15:00-16:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 4

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

piątek

8:30 - 10:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 5

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

piątek

10:15-11:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka angielskiego - gr. 6

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

piątek

12:00-13:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium anglojęzycznej literatury specjalistycznej

Lesiak-Bielawska Elżbieta, dr

poniedziałek

15:00-16:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język niemiecki - I rok

Oborska Nina, dr

wtorek

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język niemiecki - II rok

Oborska Nina, dr

wtorek

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka niemieckiego

Oborska Nina, dr

wtorek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

II st.

Konwersatorium języka francuskiego

Stępińska-Kucza, Zofia, mgr

piątek

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I / II st.

Język polski

Pawelec-Skurzyńska Monika, dr

czwartek

11:15-12:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I / II st.

Język polski - kontynuacja

Pawelec-Skurzyńska Monika, dr

czwartek

9:30-11:00

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Filozofia nowożytna i współczesna

Szyjkowska-Piotrowska Anna, dr

poniedziałek

8:30-10:00

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Historia kultury

Szyjkowska-Piotrowska Anna, dr

poniedziałek

10:15-11:45

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Estetyka

Szyjkowska-Piotrowska Anna, dr

poniedziałek

12:00-13:30

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Sound and Image

Szyjkowska-Piotrowska Anna, dr

poniedziałek

13:45-15:15

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Sztuka starożytna i średniowieczna

Ruiz Artola Ines, dr

środa

8:00-9:30

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Sztuka nowożytna i współczesna

Ruiz Artola Ines, dr

środa

9:45-11:15

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Filozofia starożytna i średniowieczna

Szyszkowska Małgorzata, dr hab.

środa

11:30-13:00

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Filozofia muzyki

Szyszkowska Małgorzata, dr hab.

środa

13:15-14:45

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Wstęp do socjologii muzyki

Bruliński Michał, mgr

wtorek

09;00-10:30

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Komunikacja w muzyce

Bruliński Michał, mgr

wtorek

10:45-12:15

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Wybrane zagadnienia kultury polskiej (Chosen Aspect of Polish Culture 1)

Sokołowicz Małgorzata, dr

wtorek

09:45-11:15

on-line

Szczegóły

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Brak

I / II st.

Wybrane zagadnienia kultury polskiej - (Chosen Aspect of Polish Culture 2)

Sokołowicz Małgorzata, dr

wtorek

11:30-13;00

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychologia - gr. 1

Swebodziński Bartłomiej, dr

wtorek

09:00-10:30

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychologia - gr. 2

Swebodziński Bartłomiej, dr

środa

11:00-12:30

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychologia - gr. 1 kontynuacja

Swebodziński Bartłomiej, dr

środa

09:00-10:30

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychologia - gr. 2 kontynuacja

Swebodziński Bartłomiej, dr

środa

09:00-10:30

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Psychology (dla obcokrajowców)

Swebodziński Bartłomiej, dr

czwratek

10:30-12:00

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Pedagogika - gr. 1

Hutek Jakub, dr

wtorek

11:00-12:30

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Pedagogika - gr .2

Hutek Jakub, dr

środa

09:30-11:00

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Pedagogika - kontynuacja gr. 1

Hutek Jakub, dr

czwartek

11:00-12:30

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Pedagogika - kontynuacja gr. 2

Hutek Jakub, dr

czwartek

11:00-12:30

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Podstawy dydaktyki

Hutek Jakub, dr

czwartek

9:30-11:00

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 1

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

10:00-10:45

on-line

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Multumedia. Komputer w pracy pedagoga - gr. 2

Szkiełkowski Bartosz, mgr

poniedziałek

11:00-11:45

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 1

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

10:00-11:30

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 2

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

11:30-13:00

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 3

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

13:00-14;30

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 4

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

10:00-11:30

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 5

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

11:30-13:00

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Emisja głosu - higiena głosu nauczyciela - gr. 6

Kowaluk Agnieszka, mgr

środa

13:00-14:30

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki ogólnopedagogiczne

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

12:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

12:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka-uzupełnienie

Paciorek-Draus Grażyna, dr

wtorek

10:00-11:30

Elster

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka-uzupełnienie

Paciorek-Draus Grażyna, dr

wtorek

11:30-13:00

Elster

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania kształcenia słuchu

Brodzińska Elżbieta, mgr

piątek

14:30-16:00

340

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania kształcenia słuchu - kontynuacja

Brodzińska Elżbieta, mgr

piątek

16:00-17:30

340

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania harmonii

Waszak Małgorzata, dr

poniedziałek

19:00-20:30

303

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania harmonii - kontynuacja

Waszak Małgorzata, dr

poniedziałek

17:30-19:00

303

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na fortepianie

Kowalik-Burdzy Aleksandra, dr

czwartek

9:00-10:30

445

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na fortepianie - kontynuacja

Kowalik-Burdzy Aleksandra, dr

czwartek

10:30-12:00

445

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na organach i klawesynie

Wilczyński Piotr, prof. dr hab.

poniedziałek

14:00-15:30

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na instrumentach dętych drewnianych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

czwartek

12:30-14:00

444

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na instrumentach dętych drewnianych - kontynuacja

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

czwartek

11:00-12:30

444

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na skrzypcach

Kowar-Mikołajczyk Ewa, dr

czwartek

10:30-12:00

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na skrzypcach - kontynuacja

Kowar-Mikołajczyk Ewa, dr

czwartek

12:30-14:00

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na altówce

Szczerek Marceli, mgr

środa

18:00-19:30

444

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na altówce - kontynuacja

Szczerek Marceli, mgr

środa

16:30-18:00

444

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na wiolonczeli

Strahl Tomasz, prof. dr hab.

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na wiolonczeli - kontynuacja

Strahl Tomasz, prof. dr hab.

środa

12:30

443

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na kontrabasie

Bogacki Adam, prof. UMFC dr hab.

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na kontrabasie - kontynuacja

Bogacki Adam, prof. UMFC dr hab.

wtorek

16:00-17:30

233

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na gitarze

Bałauszko Ryszard, mgr

piątek

15:30-17:00

404

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na gitarze - kontynuacja

Bałauszko Ryszard, mgr

piątek

14:00-15:30

404

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na akordeonie

Grząka Rafał, dr hab.

czwartek

18:30-20:00

435

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na akordeonie - kontynuacja

Grząka Rafał, dr hab.

czwartek

16:00-17:30

435

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na harfie

Elster Zuzanna, dr hab.

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na harfie - kontynuacja

Elster Zuzanna, dr hab.

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na perkusji

Mikołajczyk Henryk, dr hab.

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania gry na perkusji - kontynuacja

Mikołajczyk Henryk, dr hab.

sobota

9:00-10:30

144

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania śpiewu

Marczewska Małgorzata, prof. dr hab.

piątek

15:00-16:30

427

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania śpiewu - kontynuacja

Marczewska Małgorzata, prof. dr hab.

środa

15:00-16:30

427

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania muzyki w szkole ogólnokształcącej

Frołów Anna, mgr

czwartek

14:00-15:30

Dz 02

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka nauczania form muzycznych/audycji muzycznych

Kos Grzegorz, mgr

poniedziałek

10:00-11:30

422

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka prowadzenia orkiestry

Zych Przemysław, mgr

środa

10:30-12:00

313

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka prowadzenia orkiestry kontynuacja

Zych Przemysław, mgr

brak grupy w tym roku

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka prowadzenia zespołów kameralnych

Kowalik-Burdzy Aleksandra, dr

piątek

9:00-10:30

445

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka prowadzenia zespołów instrumentalnych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

czwartek

9:00-10:30

301

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki nauczania w szkole ogólnokształcącej

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki nauczania form muzycznych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki prowadzenia orkiestry

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki prowadzenia zespołów instrumentalnych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Praktyki do metodyki prowadzenia zespołów kameralnych

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

wtorek

11:00-14:00

411

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Budowanie odporności scenicznej - gr. 1

Paciorek-Draus Grażyna, dr

wtorek

13:15-14:45

Elster

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Budowanie odporności scenicznej - gr. 2

Paciorek-Draus Grażyna, dr

czwartek

15:00-16:30

301

Szczegóły

Fakultety

UNIWERSYTECKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

I / II st.

Planowanie Kariery Artystycznej - Wizja i Strategia

Proszowska-Sala Anna, mgr

poniedziałek

9.00-10.30

Dz 01

Szczegóły

Fakultety

UNIWERSYTECKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

I / II st.

Kreowanie oferty, usług i przedsięwzięć artystycznych

Proszowska-Sala Anna, mgr

poniedziałek

10.30-12.00

Dz 01

Szczegóły

Fakultety

UNIWERSYTECKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

I / II st.

Strategiczna komunikacja i promocja w procesie budowania Marki Artystycznej

Proszowska-Sala Anna, mgr

poniedziałek

12.00-13.30

Dz 01

Szczegóły

Fakultety

UNIWERSYTECKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

I / II st.

Finansowanie i organizacja życia artystycznego

Dzierżanowski Lech, mgr

środa

9.00-10.30

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ DYRYGENTURY SYMFONICZNO-OPEROWEJ

I st.

Instrumentoznawstwo

Zych Przemysław, mgr

piątek

15:45-16:30

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI

II st.

Etnomuzykologia i polski folklor muzyczny

Bilińska-Słomkowska Aleksandra, dr

wtorek

12:15-13:45

303

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Promocja multimedialna

Danowski Przemysław, mgr

poniedziałek

10:30-12:00

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Promocja multimedialna

Danowski Przemysław, mgr

poniedziałek

12:00-13:00

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Promocja multimedialna

Danowski Przemysław, mgr

poniedziałek

13:30-15:00

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

I / II st.

Fundamentals of acoustics and auditory perception

Miśkiewicz Andrzej, prof. UMFC dr hab.

wtorek

10:30-12;00

101

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Dźwięk w grach komputerowych

Danowski Przemysław, mgr

poniedziałek

10:30-12:00

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Dźwięk w grach komputerowych

Danowski Przemysław, mgr

poniedziałek

12:00-13:30

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Dźwięk w grach komputerowych

Danowski Przemysław, mgr

poniedziałek

13:30-15:00

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Dźwięk w grach komputerowych

Danowski Przemysław, mgr

poniedziałek

15:00-16:30

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Narracja w fotografii cyfrowej

Miszewski Piotr, mgr

piątek

12:00-13:30

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ REŻYSERII DŹWIĘKU

II st.

Narracja w fotografii cyfrowej

Miszewski Piotr, mgr

piątek

13:30-15:00

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Śpiew gregoriański - kontynuacja 3 rok

Sławecki Michał, prof. UMFC dr hab.

wtorek

13:00-13:45

301

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Organoznawsto i zagdnienia ochrony, konserwacji i dokumentacji organów

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr hab.

czwartek

09;00-10;15

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Organoznawsto i zagdnienia ochrony, konserwacji i dokumentacji organów

Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata, dr hab.

czwratek

11:30-12:30

on-line

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ MUZYKI KOŚCIELNEJ

I st.

Podstawy języka łacińskiego

Niegowski Krzysztof, ks. dr

piątek

12:00-12:45

on-line

Szczegóły

Fakultety

UNIWERSYTECKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

I / II st.

Finansowanie i organizacja życia artystycznego

Dzierżanowski Lech, mgr

środa

09;00-10:30

Dz 02

Szczegóły

Fakultety

WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI

I st.

Podstawy gry aktorskiej

Bartosz Martyna, dr

środa

17:30-20:30

Dziekanka - s. balowa

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski- I rok gr.6

Jasińska Joanna, dr

wtorek

15:00-16:30

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I st.

Język angielski (III rok specjalności musical)

Jasińska Joanna, dr

piątek

13:15-14:45

on-line

Szczegóły

LEKTORATY

Brak

I / II st.

Język francuski - grupa "od zera"

Stępińska-Kucza, Zofia, mgr

piątek

13:15-14:45

on-line

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

I st.

W-f - Fizyczne i mentalne przygotowanie do zawodu muzyka

Sempolska Katarzyna, dr

wtorek

12:30-15:00

on-line

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

I st.

W-f - Fizyczne i mentalne przygotowanie do zawodu muzyka

Sempolska Katarzyna, dr

piątek

08:15-09:45

on-line

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

I st.

W-f (zdrowy kręgosłup)

Sempolska Katarzyna, dr

wtorek

11:20-12:50

Dziekanka Sala Balowa 2 

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

I st.

W-f (zdrowy kręgosłup)

Sempolska Katarzyna, dr

wtorek

15:00-16:30

Dziekanka Sala Balowa 2 

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

I st.

W-f (zdrowy kręgosłup)

Sempolska Katarzyna, dr

czwartek

10:30-12:00

Dziekanka Sala Balowa 2 

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

I st.

W-f (zdrowy kręgosłup)

Sempolska Katarzyna, dr

czwartek

12:00-13:30

Dziekanka Sala Balowa 2 

Szczegóły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Brak

I st.

W-f (zdrowy kręgosłup)

Sempolska Katarzyna, dr

czwartek

13:30-15:00

Dziekanka Sala Balowa 2 

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka drugiego przedmiotu- konsultacje I

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

poniedziałek

11:30-13:00

Dz 03

Szczegóły

KOLEGIUM PEDAGOGICZNE

Brak

I / II st.

Metodyka drugiego przedmiotu- konsultacje II

Dudek-Kostrzewa Katarzyna, mgr

poniedziałek

11:30-13:00

Dz 03

Szczegóły