29 XI 2021

Our student KRZYSZTOF JAROS is the winner of Mam Talent!

1st year student of CONTEMPORARY DANCE at the Depatment of Dance!

We are happy to announce that KRZYSZTOF JAROS, a first year student of BA studies in the field of CONTEMPORARY DANCE at the Department of Dance, became the winner of Mam Talent!

Congratulations!

fot. TVN.pl

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Krzysztofem Jarosem, który m. in. tak mówi o rekrutacji do UMFC:
"... Ja dostałem się na 2 miejscu. Ale to jest właśnie wyjątkowe w tej uczelni, że nie ma zbyt dużo ludzi. Z tego co widzę, na innych wydziałach jest po 14 osób. Tam są naprawdę takie perełki. W dodatku mieszkam aktualnie w akademiku, gdzie mijam się z różnymi osobami z uczelni i mogę powiedzieć, że to są wyjątkowi ludzie. To są artyści. Życie z artystami jest poniekąd ciężkie, ale jest bardzo przyjemne. Otaczamy się wszyscy pasjami. Artyści inaczej patrzą na świat. To jest bardzo ciekawe. Wszystko ma drugie dno, wszystko ma jakiś powód i jakiś sens."

Cały wywiad "Jestem zakochany w tańcu" dostępny TUTAJ