15 III 2022

Sala Sukcesu - Dominika Burzyńska oraz Marek Zacharewicz

Master Sessions 2022 – czyli cyklu spotkań online z udziałem znakomitych gości: artystów muzyków, agentów, branżowych liderów, specjalistów w zakresie komunikacji i promocji muzycznej oraz przedsiębiorców artystycznych.

21.03.2020 o godz. 10.30 w Sali Sukcesu Gośćmi Anny Proszowskiej-Sala będą Dominika Burzyńska oraz Marek Zacharewicz, którzy w swojej pracy udowadniają jak niesamowitą przygodą jest przedsiębiorczość muzyczna.

Dominika i Marek są założycielami pierwszej w Polsce Szkoły Pianina – firmy oferującej kursy gry na pianinie online. Po niespełna 3 latach działalności Szkoła ma 4500 stałych klientów, 12 000 subskrybentów oraz siedmiocyfrowe przychody.

O czym będziemy rozmawiać?

• Skąd pomysł i decyzja, żeby założyć szkołę nauki gry na pianinie online? Co na nią wpłynęło?
  • O skalowalnym, cyfrowym biznesie edukacyjnym w branży muzycznej
  • Kto jest odbiorcą takiej propozycji?
  • Od czego zacząć biznes online w branży muzycznej?
  • Co jest potrzebne, aby stworzyć kurs online dotyczące gry na instrumencie?
  • Co było/jest największym wyzwaniem w budowaniu biznesu muzycznego online?
  • Jak budować markę online? Jakimi narzędziami?
  • Na co należy zwrócić szczególną uwagę tworząc kurs online związany z muzyką?
  • Czy warto?

Spotkanie obędzie się online (ZOOM). Do udziału w Master Sessions zaproszeni są wszyscy studenci, absolwenci i pedagodzy UMFC.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres email: anna.proszowska-sala@chopin.edu.pl do 20.03.2022 do godz.15.00.

Do zobaczenia!