7 IV 2022

Sala Sukcesu - Karolina Stajniak-Drzyzga

Podczas najbliższego Master Sessions, które odbędzie się 11.04.2021 o godz. 10.30 Gościem Anny Proszowskiej – Sala w Sali Sukcesu będzie niezwykła osoba - Karolina Sajniak-Drzyzga - wiceprezes fundacji Julian Cochran Foundation

Od najmłodszych lat związana z warszawskim środowiskiem muzycznym. Wychowanka Wandy Wiłkomirskiej, Tadeusza Gadziny i Patrycji Piekutowskiej. Wielokrotnie nagradzana na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach skrzypaczka, której ścieżkę kariery zmieniło doświadczenie kontuzji ręki. Absolwentka UMFC, IX Edycji Akademii Psychologii Przywództwa (Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej) oraz programu Akademii Rzeczników Zmian 2.0 (Szkoła Liderów). Od 2017 roku związana z Julian Cochran Foundation, gdzie zarządza m.in. międzynarodowym konkursem pianistycznym International Cochran Piano Competition, cyklem koncertów “Klasyka na Koszykach”, projektem #modanaklasykę oraz programem stypendialnym “Bridge to the Future - Young Artists Support Found”. Wielka propagatorka prawidłowej higieny pracy muzyka. Jej pasją jest wspieranie młodych artystów-muzyków i popularyzacja muzyki klasycznej.

Rozmowa z Karoliną Sajniak-Drzyzgą będzie obejmowała trzy kluczowe obszary:

Część I: Kariera w branży muzycznej poza sceną

Część II: Zarządzanie fundacją- jak buduje się „od zera” markę organizacji takiej jak Julian Cochran Foundation? Co jest kluczowe? Jak tworzy się strategie rozwoju dla tego typu organizacji?

Część III: Kierunki rozwoju dla młodych artystów- z perspektywy osoby aktywnie działającej na rzecz promocji młodych artystów. Co „stare”? Co „NOWE”? Jak myśleć i działać w świecie kultury po skończeniu studiów muzycznych?

Master Session skierowane jest do studentów, absolwentów i pedagogów UMFC i odbędzie się via ZOOM. Zainteresowanych proszę o przesyłanie zgłoszeń wyłącznie na adres anna.proszowska-sala@chopin.edu.pl . Deadline: 10.04.2022 do godz. 15.00.

Serdecznie zapraszam!