1 III 2023

Sala Sukcesu - Tomasz Godzisz

Master Session z udziałem Tomasza Godzisza, współzałożyciela i Dyrektora Artystycznego Broadway Musical School, wyjątkowej szkoły musicalowej dla tych, którzy swoją przyszłość wiążą z deskami sceny, jak i tych, dla których spotkanie z musicalem to realizacja marzeń młodości.

6.03.2023 (poniedziałek) | godzina 10.30

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM. Poprowadzi je Anna Proszowska-Sala.

BM School to wyjątkowe miejsce dla tych, którzy kochają śpiew, taniec i aktorstwo, dla ludzi z pasją, dla których obcowanie ze światem teatru, kreowanie go i tworzenie jest fantastyczną, niekończącą się przygodą. To także możliwość występów estradowych, nagrania telewizyjne, nagrania studyjne, wystąpienia publiczne.

Tomasz Godzisz jest absolwentem szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz uczelni biznesowej – Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University. Reżyser spektakli teatralnych i koncertów, autor musicali, kompozytor, menedżer. Autor scenariuszy i muzyki do wielu musicali oraz show wystawianych na scenach wielu teatrów w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Chorzowie czy Nowym Sączu.

Producent koncertów oraz organizator eventów z udziałem najpopularniejszych grup muzycznych w Polsce. Założyciel regionalnej stacji radiowej Radio WOW, wydawca magazynu Dębica City Magazine. Dyrektor wydawniczy luksusowego magazynu „High Living Magazine”. Współtwórca lifestylowego portalu o luksusie.

Podczas Sesji będziemy poruszać następujące tematy:

1. Jakim przedsięwzięciem jest Broadway Musical School i na czym polega jego sukces?
  2. Kto jest klientem i na jakie potrzeby odpowiada tego typu przedsięwzięcie?
  3. Od czego zaczyna się budowa takiego projektu?
  4. Jakie były główne etapy rozwoju firmy?
  5. Co jest czynnikiem sukcesu?
  6. Jak wygląda rynek podmiotów oferujących edukacyjne usługi związane z muzyką? Czy jest na nim jeszcze miejsce na nowe rzeczy?

I wiele innych.

Link do spotkania: https://bit.ly/3IqUWzM