22 X 2024

KRZYSZTOF KRAWCZYK REVISITED grand tour

Honorary partner of the tour is the Chopin University Big Band

Agencja Randan Music z dumą zaprasza na pierwszą, wyjątkową trasę koncertową Krzysztof Krawczyk Revisited!
Już tej jesieni czołówka polskiej sceny muzycznej odda hołd Krzysztofowi Krawczykowi – niekwestionowanemu królowi rodzimej estrady.
Nowego wymiaru nada utworom obecność Chopin University Big Band, czyli zespół Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, który jest honorowym partnerem trasy Krzysztof Krawczyk Revisited. Wybitni instrumentaliści z ogromnym dorobkiem i światowymi sukcesami będą towarzyszyć gwiazdom na całej trasie!
Twórczość Krzysztofa Krawczyka jest jedną z najistotniejszych i najbardziej cenionych przez polską publiczność w ostatnich dziesięcioleciach. Wiele nieśmiertelnych przebojów oraz mniej znanych, ale równie mistrzowskich utworów, na stałe zapisało się w kanonach i pamięci milionów słuchaczy. Nadchodzące koncerty będą próbą reinterpretacji obszernego dorobku artysty przez szereg gwiazd polskiej estrady. W sześciu największych salach koncertowych w kraju ponownie wybrzmią wyjątkowe utwory Mistrza. Przed Państwem wspaniała podróż pełna sentymentu, wspomnień oraz co najważniejsze, wspaniałej muzyki.

Każdy koncert to inny dobór artystów i repertuaru, co gwarantuje unikatowe przeżycia.
Na ogólnopolskiej trasie “Krzysztof Krawczyk Revisited” wystąpią przed Państwem: Kayah, Ania Dąbrowska, Grubson, Igor Herbut, Mela Koteluk, Marek Dyjak, Natalia Szroeder, Łukasz Drapała, Natalia Przybysz, Tomasz Organek, Matylda/Łukasiewicz, Ewelina Flinta, Tomek Ziętek, Zuza Jabłońska, Iga Posta, Marien, Renata Przemyk, Marika, Jucho (Domowe Melodie), Marcin Sójka i inni!

NAJBLIŻSZE KONCERTY W RAMACH PROJEKTU "KRZYSZTOF KRAWCZYK REVISITED"
02.11 - Wrocław | Hala Stulecia
15.11 - Łódź | Atlas Arena