Paweł Nowicki | 8.01.2022

Paweł Nowicki studiował w klasie perkusji Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Conservatoire de Strasbourg pod kierunkiem Emmanuela Séjourné. Jest laureatem międzynarodowych konkursów muzyki współczesnej: International Gaudeamus Interpreters' Competition w Holandii i 1. International Vibraphone Competition w Clermont-Ferrand we Francji. Artysta specjalizuje się głównie w muzyce współczesnej.
Od 2002 współtworzy zespół Kwartludium, który wykonuje muzykę współczesną. Wraz z zespołem występuje na wielu festiwalach muzyki współczesnej, m.in. „Warszawska Jesień”, Dni Muzyki Nowej w Gdańsku, "Avant Days" w Gdańsku, "Audio-Art" w Warszawie, Festiwal Dialogu Czterech Kultur w Łodzi, JAZ Festiwal Muzyki Improwizowanej w Katowicach.

Paweł Nowicki był członkiem kwartetu Pink Freud i grupy Extasy Project. Obecnie gra w rockowo-alternatywnym zespole Kobiety, który w 2007 został nominowany do nagrody "Paszporty Polityki" w kategorii "muzyka popularna"

  • Zapisy na kurs

     Uwaga: Aby wziąć udział w  masterclass (zarówno czynny jak i bierny) należy zarejestrować się w USOS, oraz wypełnić dokumenty rekrutacyjne w Dziale Nauczania. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, wyboru uczestników czynnych dokonają władze wydziału instrumentalnego

  • Koordynator projektu "Reach the Stars" - Jacek Dziołak

    Dział Promocji i Karier - Kariera

    (22) 2789 268 (22) 2789 277
    biuro.karier@chopin.edu.pl