Piotr Nardelli | 5-6.02.2022

Piotr Nardelli– pedagog tańca klasycznego i baletmistrz, absolwent Warszawskiej Szkoły Baletowej. 

Tancerz Teatru Wielkiego w Warszawie, Ballet National de Marseille pod dyrekcją Rolanda Petit, Balecie XX Wieku Maurice'a Béjarta w Brukseli (spektakle:Golestan, Romeo i Julia, Bhakti, Ognisty ptak, Święto wiosny, IX Symfonia, Lis, Pietruszka, Gaité Parisienne, Bolero). Równolegle podjął pracę pedagogiczną w szkole M.Béjarta „Mudra” oraz w Balecie XX Wieku. 

Asystent Maurice'a Béjarta: przekazywał i wznawiał choreografie w Operze Paryskiej, Balecie Stuttgarckim, Duńskiej Operze Królewskiej w Kopenhadze, Balecie Australijskim w Melbourne, Teatrze Colón w Argentynie, Deutsche Oper w Berlinie i Balecie Tokijskim.

Pedagog gościnny: Opery Paryskiej, Szwedzkiej Opery Królewskiej w Sztokholmie, Teatru Miejskiego w Rio de Janeiro, Teatru de Bellas Artes w Mexico City, Baletu Tokijskiego i Narodowego Baletu w Tokio, Opery Narodowej w Helsinkach, Królewskiego Baletu w Antwerpii, Baletu Stuttgarckiego, Baletu Berlińskiego, Baletu Australijskiego w Melbourne, Baletu Béjarta w Lozannie, francuskiego Ballet du Nord w Roubaix, Baletu Monte Carlo, La Scali w Mediolanie, Teatru San Carlo w Neapolu, Teatru Miejskiego we Florencji i Koreańskiego Baletu Narodowego w Seulu.

  • Zapisy na kurs

     Uwaga: Aby wziąć udział w  masterclass (zarówno czynny jak i bierny) należy zarejestrować się w USOS, oraz wypełnić dokumenty rekrutacyjne w Dziale Nauczania. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, wyboru uczestników czynnych dokonają władze wydziału tańca

  • Koordynator projektu "Reach the Stars"

    Dział Promocji i Karier - Kariera

    (22) 2789 268 (22) 2789 277
    biuro.karier@chopin.edu.pl