26 czerwca 2021 r.

Program:

J. C. BachKoncert altówkowy c-moll
L. van Beethoven | VIII Symfonia
C. Saint-Saëns | Introdukcja i Rondo Capriccioso w wersji na saksofon i orkiestrę
L. van Beethoven | IV Symfonia

Wejściówki dostępne na pół godziny przed koncertem u pracowników obsługi widowni. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!
Informacje o wejściówkach dostępne w Dziekanacie Wydziału Dyrygentury Symfoniczno-Operowej w godz. 9:00-17:00 | pokój 304, tel. (22) 2789 243, e-mail: dyrygentura@chopin.edu.pl.

W związku z realnym zagrożeniem rozprzestrzenienia się wirusa SARS CoV-2 Organizator Koncertu zobowiązuje Państwa do bezwzględnego przestrzegania reżimu sanitarnego w całym budynku Uczelni, a w szczególności w Sali Koncertowej UMFC tj.:
a. zasłaniania nosa i ust maseczką w obszarach ogólnodostępnych,
b. zachowania dystansu społecznego,
c. jak najczęściej należy korzystać z płynów do dezynfekcji rąk, które są dostępne na miejscu.

Miejsca są nienumerowane
Ilość miejsc – do wyczerpania zapasów

Oświadczenie: Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia + IOD
Regulamin: Regulamin Uczestnictwa w Wydarzeniach Artystycznych organizowanych przez UMFC