Mały Uniwersytet Muzyczny

Mały Uniwersytet Muzyczny to poranki muzyczne dla dzieci i rodziców wypełnione dźwiękami, rytmem, muzycznym alfabetem i dobrą zabawą!

W spotkaniach Małego Uniwersytetu Muzycznego nauka przenika się z zabawą. Formy edukacyjne są przystępne dla dzieci w różnym wieku (grupa docelowa – dzieci w wieku od 6 do 10 lat), atrakcyjne w przekazie, a jednocześnie zachowujące wysoki poziom artystyczny i metodyczny. Spotkania łączą ze sobą zawodowych muzyków oraz słuchaczy – dzieci i dorosłych, tworząc unikatową formułę edukacji muzycznej.

Do współpracy nad cyklem została zaproszona Kamila Lewicka, pedagog z dużym doświadczeniem, muzyk, wokalistka, coach i mentor. Kamila Lewicka przez 11 lat z sukcesem prowadziła Społeczną Szkołę Muzyczną I stopnia im. W. Lutosławskiego na warszawskich Bielanach. Jest prezesem Fundacji „Przestrzeń dla muzyki” oraz właścicielką firmy Marka Optymalna, w ramach której tworzy projekty rozwojowo-muzyczne dla dzieci i dorosłych. 

Spotkania organizowane są raz w miesiącu w niedzielę o godz. 11:00 w Sali audytoryjno-kinowej im. Karola Szymanowskiego. Bilety w cenie 15 zł.