Mały Uniwersytet Muzyczny

Mały Uniwersytet Muzyczny to poranki muzyczne dla dzieci i rodziców wypełnione dźwiękami, rytmem, muzycznym alfabetem i dobrą zabawą!

W spotkaniach Małego Uniwersytetu Muzycznego nauka przenika się z zabawą. Formy edukacyjne są przystępne dla dzieci w różnym wieku (grupa docelowa – dzieci w wieku od 6 do 10 lat), atrakcyjne w przekazie, a jednocześnie zachowujące wysoki poziom artystyczny i metodyczny. Spotkania łączą ze sobą zawodowych muzyków oraz słuchaczy – dzieci i dorosłych, tworząc unikatową formułę edukacji muzycznej.

Spotkania prowadzone są przez Koło Naukowe Studentów Specjalności Rytmika „ANAKRUZA” pod kierunkiem dr Agnieszki Widlarz

Spotkania organizowane są raz w miesiącu w niedzielę o godz. 12:00 w Sali audytoryjno-kinowej im. Karola Szymanowskiego. Bilety w cenie 15 zł.

                                                                                                                 

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina jest Partnerem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” w programie wsparcia dla rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą nabyć bilety na Mały Uniwersytet Muzyczny z 20% zniżką. Karta Dużej Rodziny nie uprawnia do zniżki na pozostałe wydarzenia organizowane przez UMFC.

Certyfikat Karty Dużej Rodziny