Impresariat - Chopin University Talents

Chopin University Talents to impresariat artystyczny działający w ramach Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Impresariat powstał z myślą o wspieraniu rozwoju młodych, utalentowanych artystów studiujących w tejże uczelni, jak również jej absolwentów, których wyróżnia wspaniały kunszt wykonawczy, nagradzany na ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach i przesłuchaniach.

Jako że kształcenie muzyczne na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina obejmuje wiele epok i stylów muzycznych, od muzyki dawnej do współczesnej i rozrywkowej, impresariat dysponuje szerokim spektrum repertuarowym i wykonawczym. Daje to niemal nieograniczone możliwości tworzenia atrakcyjnych programów koncertowych złożonych z muzyki klasycznej, współczesnej bądź rozrywkowej, jazzowej czy musicalowej. W ofercie znajdą Państwo zarówno solistów instrumentalistów, wokalistów i tancerzy, jak również zespoły kameralne t.j.: duety, tria, kwartety, kwintety czy zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, a także taneczne.

Chopin University Talents to również szereg flagowych zespołów t.j.: Chopin University Chamber Orchestra, Chopin University Big Band, Chopin University Chamber Choir, Chopin University Accordion Trio i wiele innych. Na uwagę zasługuje także fakt, że jako jeden z nielicznych polskich impresariatów CUT dysponuje stałym składem orkiestry symfonicznej i chóru, dzięki czemu wykonywanie dużych dzieł wokalno-instrumentalnych nie stanowi żadnego problemu.

Misją Chopin University Talents jest przede wszystkim wspieranie rozwoju studentów i absolwentów UMFC. Współpracując z impresariatem nie tylko otrzymują Państwo gwarancję wspaniałych wykonań artystycznych, ale również biorą Państwo czynny udział w rozwoju talentu i budowaniu kariery młodych artystów, stając się niejako mecenasami sztuki.

Zlecając artystyczne wykonanie Uniwersytetowi Muzycznemu Fryderyka Chopina mogą być Państwo pewni wykonań na najwyższym poziomie nie tylko pod względem artystycznym, ale i organizacyjnym. Udział w wydarzeniu jest za każdym razem indywidualnie uzgadniany i dopasowywany od Państwa potrzeb.