ZGŁOŚ SUKCES!

Szanowny Studencie, Doktorancie, Absolwencie, Pedagogu i Pracowniku naszej uczelni, 
jesteśmy dumni z Twojego sukcesu i chcemy się nim pochwalić. Dlatego stworzyliśmy łatwą do wypełnienia ankietę, dzięki której ważne informacje o Tobie i Twoim sukcesie trafią do naszej bazy danych osiągnięć. Wyjątkowe sukcesy publikujemy na stronie internetowej uczelni oraz w mediach społecznościowych.

ZGŁOŚ SWÓJ SUKCES TUTAJ

Informacje o Twoim sukcesie przekażemy:

  • pracownikom Działu Promocji i Karier celem dokonania zbiorczych opracowań dotyczących np. kategorii specjalności, w których odnoszone są sukcesy, a także informowania o Państwa sukcesach na stronach UMFC oraz na oficjalnych kontach UMFC prowadzonych w mediach społecznościowych, m.in. FB, Instagramie, Linkedin – po uprzednim wyrażeniu przez Państwa zgody w tym zakresie i z zastrzeżeniem, że nie wszystkie informacje przesłane przez Państwa zostaną opublikowane,
  • pracownikom Biura Koncertowego w związku z organizacją koncertów z udziałem laureatów konkursów.

Jeśli chciałbyś, abyśmy opublikowali stosowną informację na naszej stronie www, telebimie i/lub mediach społecznościowych, nie zapomnij o skanie dyplomu konkursowego oraz Twoim zdjęciu (preferowane w orientacji poziomej, proszę pamiętać o podaniu autora). Informacje o wybranych sukcesach zamieszczane są na stronie Uczelni pod linkiem chopin.edu.pl/sztuka/sukcesy-studentow-i-pedagogow.

Pozdrawiamy serdecznie
Dział Promocji i Karier

 

SUKCESY UMFC