14 XII 2020 r.

Agnieszka Kruszyna zajęła II miejsce na na VI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. K. Jamroz

Studentka II roku studiów I stopnia w klasie prof. dr hab. Małgorzaty Marczewskiej

Z radością informujemy, że Agnieszka Kruszyna, studentka II roku studiów licencjackich w klasie prof. dr hab. Małgorzaty Marczewskiej zbobyła II miejsce na VI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz.

Serdecznie gratulujemy!!!

Agnieszka Kruszyna – sopran, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Bożeny Betley (rocznik 2020, dyplom z wyróżnieniem). Od października 2019 r. do listopada 2020 r. studentka Wydziału Sztuk Scenicznych, specjalność wokalno-aktorska, Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, w klasie śpiewu dr Doroty Wójcik; od listopada 2020 r. studentka II roku studiów I stopnia w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność śpiew śpiew solowy i aktorstwo, w klasie śpiewu prof. Małgorzaty Marczewskiej i dr Ye Young Sohn. Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, m.in. XV Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Franciszki Platówny, XII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Ludomira Różyckiego, I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Śpiewniki Domowe”, The „Emil Rotundu” Canto&Piano International Contest, International Music Competition „The Art of Opera”, International Music Competition „The Art of Art Song”, VI Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamroz dla studentów i absolwentów akademii muzycznych.