Kandydat

Drogi Kandydacie, Droga Kandydatko,
jest nam niezmiernie miło, że chcesz dołączyć do grona studentów UMFC. Co roku w rekrutacji bierze udział blisko 1000 kandydatów. Wśród absolwentów UMFC znajdują się największe nazwiska ze świata kultury. Życzymy Ci, abyś dołączył do grona wybitnych, spełnionych artystów, dla których muzyka była i jest pasją. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami rekrutacji i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, informujemy o mogących wystąpić zmianach w zakresie terminów oraz sposobu przeprowadzenia procesu rekrutacji na studia. Nasze działania podyktowane są troską o Wasze bezpieczeństwo oraz jednoczesną chęcią zapewnienia Wam możliwości udziału w rekrutacji na równych warunkach. Prosimy o uważne śledzenie naszej strony internetowej! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu on-line w sprawie rekrutacji!
Dodatkowo wszystkim kandydatom na studia proponujemy konsultacje on-line z pedagogami naszej Uczelni. Na konsultacje będzie można umówić się bezpośrednio z pedagogiem, za pośrednictwem służbowego adresu e-mail: imię.nazwisko@chopin.edu.pl. Dokładny wykaz wszystkich pedagogów UMFC dostępny jest na stronie: https://chopin.edu.pl/pracownik/kadra-pedagogiczna Zachęcamy jednocześnie do zadawania pytań dziekanom i kierownikom katedr, z możliwością umówienia się na spotkanie on-line poprzez platformę Zoom.

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji w trybie podstawowym WEJDŹ TUTAJ, jeśli chcesz wziąć udział w trybie ponownej rekrutacji WEJDŹ TUTAJ!