Zjazd Absolwentów UMFC

27 maja 2023 r. odbył sie Pierwszy Zjazd i Bal Absolwentów UMFC. Byli studenci UMFC mogli spotkać się w budynku swojej uczelni, zobaczyć, co się zmieniło, a co nadal jest takie jak dawniej, spotkać swoich znajomych, przyjaciół i pedagogów z lat studenckich, odnowić i nawiązać nowe kontakty.

W gmachu uczelni wydziały przygotowały swoje strefy tematyczne, a patio UMFC stało się strefą relaksu ze strefą cateringową, gdzie można było spokojnie powspominać akademicki czas. O godz. 16.30 w Sali koncertowej UMFC odbył się niepowtarzalny koncert, podczas którego wystąpiła orkiestra złożona z absolwentów UMFC. Jedną z atrakcji była sesja na tle ścianki UMFC i cieszyła się niezwykłą popularnością. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze ścianki.

Tego samego dnia, w godzinach wieczornych rozpoczął się Bal Absolwentów UMFC, który odbył się w niezwykle eleganckiej Auli Politechniki Warszawskiej. Na scenie wystąpił nasz wspaniały Chopin University Big Band a po nim do tańca zaprosił DJ, co sprawiło, że parkiet ani na chwile nie był pusty...

Dziękujemy Wam za obecność, zaangażowanie, radość i wzruszenia. Wspomnienia zostaną z nami na długo. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze zjazdu, galerii zdjęć z balu, aby jeszcze raz powspominać te wzruszające chwile. 
Dziękujemy! Do zobaczenia!

 • MAPA ABSOLWENTÓW

  TWÓRZMY RAZEM WIELKĄ RODZINĘ UMFC

  Nasza Mapa skupia studentów, absolwentów, pracowników i współpracowników UMFC z całego świata. Bądźmy razem!

  MAPA ABSOLWENTÓW
   

 • CHOPIN UNIVERSITY TALENTS

  CHOPIN UNIVERSITY TALENTS to impresariat artystyczny działający w ramach Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. 

  Impresariat powstał z myślą o wspieraniu rozwoju młodych, utalentowanych artystów studiujących w tejże uczelni, jak również jej absolwentów, których wyróżnia wspaniały kunszt wykonawczy, nagradzany na ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach i przesłuchaniach.

  Zapraszamy do współpracy!

  CHOPIN UNIVERSITY TALENTS