26 X 2023 r.

Zespół " Suferi" w składzie Kacper Malisz (skrzypce), Miłosz Berdzik (perkusja, sampler), Andrzej Kowalski (gitara elektryczna, syntezatory) laureatem I nagrody na Turnieju Muzyków Prawdziwych Edycja 8.5 EKSPERYMENT

Kacper Malisz - student drugiego roku studiów magisterskich, na wydziale Jazzu i muzyki estradowej w klasie dr Mateusz Smoczyńskiego

Z radością informujemy, że Zespół " Suferi" w składzie Kacper Malisz (lider, skrzypce, student drugiego roku studiów magisterskich, na wydziale Jazzu i muzyki estradowej w klasie dr Mateusz Smoczyńskiego), Miłosz Berdzik (perkusja, sampler), Andrzej Kowalski (gitara elektryczna, syntezatory), otrzymał I nagrodę na Turnieju Muzyków Prawdziwych Edycja 8.5 EKSPERYMENT.

Serdecznie gratulujemy!!!