7 IV 2021 r.

Doktorantka UMFC, Magdalena Białecka, laureatką francuskojęzycznego konkursu "Mój doktorat w 180 sekund"

Już trzeci rok z rzędu odbyła się polska edycja konkursu „Mój doktorat w 180 sekund”. W tym roku z uwagi na sytuację sanitarną wydarzenie odbyło się ponownie w formie online. 13 doktorantek i doktorantów z 11 uczelni i ośrodków badawczych z całej Polski miało możliwość przedstawić swoją pracę naukową w formie nagrania wideo, po francusku i w czasie nie dłuższym niż trzy minuty.

Z radością informujemy, że III miejsce w konkursie zajęła Magdalena Białecka, doktorantka UMFC.
Doktorat z teorii muzyki pt. “Odcienie nieobecności kompozytorek w historii muzyki XVI-XIX wieku: przekaz, dzieło i tradycja" - obejrzyj wystąpienie
Promotor: prof. dr hab. Katarzyna Szymańska-Stułka
Nagroda: voucher Media Markt o wartości 150€ ufundowany przez Wallonie Bruxelles International

Serdecznie gratulujemy!!!