3 VI 2022 r.

Międzyszkolny Chór Żeński przy III LO im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku zdobywcą I nagrody na VI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Religijnej „Pater Noster”, Strzepcz 2022

Chór pod dyrekcją prof. dr hab. Anny Olszewskiej

Z dumą informujemy, że Międzyszkolny Chór Żeński przy III LO im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku, prowadzony przez prof. dr hab. Annę Olszewską, zdobył I nagrodę na VI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Religijnej „Pater Noster”, Strzepcz 2022. Chór zdobył I nagrodę w kategorii chórów świeckich, wyróżnienie za najlepiej wykonany utwór „Pater noster” – PUCHAR Rektora Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku za utwór Michał Sławecki – Pater Noster (prawykonanie), nagrodę dla najlepszego dyrygenta festiwalu – wyjazd do Ziemi Świętej.

Serdecznie gratulujemy!!!

fot. zbiory własne