7 XI 2023 r.

Aleksander Jan Szopa laureatem IV nagrody na AMADEUS COMPOSITION AWARD

Student drugiego roku studiów magisterskich na wydziale muzyki kościelnej w klasie as. dr Bartosza Michałowskiego (dyrygentura chóralna) oraz dr hab. Piotra Wilczyńskiego, prof. UMFC (organy). Absolwent Wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki w klasie prof. dr hab. Pawła Łukaszewskiego

Z radością informujemy, że Aleksander Jan Szopa, student drugiego roku studiów magisterskich na wydziale muzyki kościelnej w klasie as. dr Bartosza Michałowskiego (dyrygentura chóralna) oraz dr hab. Piotra Wilczyńskiego, prof. UMFC (organy). Absolwent Wydziału Kompozycji i Teorii Muzyki w klasie prof. dr hab. Pawła Łukaszewskiego, otrzymał IV nagrodę na AMADEUS COMPOSITION AWARD  za II KONCERT ORGANOWY, w kategorii: Instrumental Music.

Serdecznie gratulujemy!!!

fot. W. Obremski