7 XI 2023 r.

Katarzyna Strycharska laureatką II nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Dyrygenckim w ramach Ogólnopolskiego Forum Chóralistyki "Wrocław Miastem Muzyki"

Studentka pierwszego roku studiów magisterskich na wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki w klasie prof. dr hab. Anny Olszewskiej

Z radością informujemy, że Katarzyna Strycharska, studentka pierwszego roku studiów magisterskich na wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym, Edukacji Muzycznej i Wokalistyki w klasie prof. dr hab. Anny Olszewskiej, otrzymała II nagrodę oraz nagrodę specjalną ufundowaną przez Kierownika Katedry Edukacji Muzycznej AM w Łodzi - dr hab. Dawida Bera na Ogólnopolskim Konkursie Dyrygenckim w ramach Ogólnopolskiego Forum Chóralistyki "Wrocław Miastem Muzyki"

Serdecznie gratulujemy!!!

fot. M. Chorzępa