20 I 2021 r.

Wielki sukces naszych harfistek na II Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Harfowym

studentki z klasy ad. dr hab. Zuzanny Elster

Z wielką radością informujemy o sukcesach harfistek, z klasy ad. dr hab. Zuzanny Elster, na II Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Harfowym, który odbył się 17 stycznia 2021 r.

Olga Ucieklak, studentka I roku studiów I stopnia, zajęła 1. miejsce w kategorii "Studenci i Absolwenci", otrzymała również Nagrodę Specjalną Polskiego Towarzystwa Harfowego za wykonanie "Valse Sentimentale" Piotra Mossa.

Julia Monkiewicz, studentka II roku studiów II stopnia, została laureatką 2. miejsca ex aequo w kategorii "Studenci i Absolwenci", otrzymała również Nagrodę Specjalną Polskiego Towarzystwa Harfowego za wykonanie "Arabeski" Marty Ptaszyńskiej.

Ewa Bemowska, studentka I roku studiów II stopnia, została laureatką 2. miejsca ex aequo w kategorii "Studenci i Absolwenci".

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!