28 III 2023 r.

prof. dr hab. WŁODZIMIERZ PAWLIK odznaczony złotym medalem "Zasłużony kulturze Gloria Artis"

Prof. Piotr Gliński złożył podziękowania i gratulacje artystom wyróżnionym najwyższym polskim odznaczeniem w dziedzinie kultury.

Z dumą informujemy, że prof. dr hab. WŁODZIMIERZ PAWLIK został odznaczony złotym medalem "Zasłużony kulturze Gloria Artis". 

Medale wręczył Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, która odbyła się Teatrze Stanisławowskim w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich, 27.03.2023 r. Podczas wydarzenia prof. Piotr Gliński wręczył 20 wybitnym twórcom i artystom teatralnym Medale „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Uroczystość zwieńczyła premiera spektaklu „Zemsta” w reżyserii Michała Chorosińskiego i w wykonaniu aktorów nowej artystycznej instytucji kultury - Teatru Klasyki Polskiej. 

Prof. Piotr Gliński złożył podziękowania i gratulacje artystom wyróżnionym najwyższym polskim odznaczeniem w dziedzinie kultury – Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, podkreślając, że to wyróżnienie przyznane w imieniu polskiego państwa.

Serdecznie gratulujemy!!!

Więcej informacji

foto: Agencja Reporter