15 IX 2021 r.

Spektakl "Wszystko o kobietach"

w reżyserii Anety Todorczuk oraz Roberta Mroza Jr.

Serdecznie zapraszamy na spektakl w reżyserii naszej wykładowczyni oraz aktorki ANETY TODORCZUK oraz aktora ROBERTA MROZA JR. WSZYSTKO O KOBIETACH.

W spektaklu "Wszystko o kobietach" udało się uchwycić Miro Gavranowi cały wachlarz kobiecych cech - od ich wrażliwości po zaborczość, marzenia, namiętności, tęsknoty, lęki, smutki i radości. To bardzo wnikliwe i głębokie zajrzenie do kobiecego świata, ale nie pozbawione poczucia humoru. Piętnaście różniących się od siebie postaci kobiecych - pięknych i zakompleksionych, odważnych i zalęknionych, wrażliwych i upartych, doświadczonych i tych niedojrzałych - od dziewczynek, poprzez młode i starsze kobiety postaci odgrywają utalentowane studentki trzeciego roku musicalu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Spektakl, będzie miał premierę w Auli Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i jest owocem współpracy UMFC i ASP. Za kostiumy i scenografię odpowiada studentka piątego roku ASP - Barbara Niestrawska, a reżyserii podjęli się Aneta Todorczuk - aktorka i wykładowczyni UMFC oraz aktor Robert Mróz Jr.
Opowieści nie brakuje dystansu do rzeczywistości, ale przede wszystkim opowiadamy szczerze o przyjaźni, miłości i kobiecych relacjach, czasem paradoksalnie banalnych, ale i tych trudnych i zagmatwanych.
Zapraszamy serdecznie

Wstęp wolny.