1 I 1970 r.

Zgłoszenia propozycji koncertów na sezon artystyczny 2021/2022

Serdecznie zapraszamy do składania propozycji koncertowych na przyszły sezon artystyczny! W tym celu, z uwagi na sytuację zagrożenia epidemicznego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny formularz.

W tym roku, mając na względzie obostrzenia sanitarne, przygotowaliśmy dla Państwa formularz online w aplikacji Microsoft Forms. Do jego wypełnienia nie jest konieczne logowanie się do aplikacji ani jej ściąganie – wystarczy kliknięcie w poniższy link i wypełnienie kolejnych plansz i rubryk. Bardzo prosimy o podawanie w miarę precyzyjnych informacji, zwracamy też uwagę na pola obowiązkowe. Po wypełnieniu formularza pojawi się opcja wydrukowania lub zachowania go w formacie PDF. Wypełnione przez Państwa formularze trafią do naszej bazy danych, a następnie będą analizowane przez komisję koncertową UMFC.

Link do formularza: https://tiny.pl/rnn1s
UWAGA! Oferty będą przyjmowane do 18 kwietnia 2021 r. 

Prosimy o zwrócenie uwagi na kilka poniższych kwestii organizacyjnych:
– tylko koncerty zgłoszone przez formularz Biura Koncertowego UMFC będą wpisywane do planu sezonu. Koncerty niezgłoszone nie będą uwzględniane w planie sezonu, nawet jeżeli odbywały się cyklicznie w latach poprzednich;
– zgłoszenie propozycji koncertu nie jest równoznaczne z jej przyjęciem przez UMFC. Wyboru spośród przesłanych propozycji dokonuje komisja koncertowa UMFC.

Wierzymy, że licznie przesłane przez Państwa propozycje pozwolą nam na stworzenie ciekawego i oryginalnego kalendarza koncertowego. Mamy przy tym nadzieję, że sezon 2021/2022 przyniesie możliwość realizacji koncertów z publicznością.

Z wyrazami szacunku,
Biuro Koncertowe UMFC