12 VII 2021 r.

Chopin University Design

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina rozpoczyna sprzedaż swoich gadżetów pod nową marką Chopin University Design.

Długo wyczekiwane gadżety UMFC pod nową marką Chopin University Design już w sprzedaży!

Jako pierwsze dostępne będą koszulki polo, do których już wkrótce dołączą kolejne materiały. Koszulki polo przygotowano w kolorze białym i granatowym w wersji męskiej i damskiej w cenie 59,99 zł.

Do czasu uruchomienia sklepu stacjonarnego koszulki dostępne wyłącznie dla osób posiadających adres e-mail w domenie uczelni, po uprzednim wypełnieniu formularza i opłaceniu zamówienia w formularzu https://forms.office.com/r/22rmyWm4cj

Sprzedaż koszulek odbywa się za przedpłatą na konto bankowe UMFC nr konta UMFC: 15 2490 0005 0000 4600 8064 2270
Odbiór koszulek wyłącznie osobisty może nastąpić najwcześniej w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i wykonaniu przelewu bankowego, w Biurze Promocji i Karier, pok. 210, w godz. 9.00 - 15.00.

Studenci z wydziału w Białymstoku otrzymają przesyłkę wraz z przekazaniem wewnętrznej korespondencji uczelni. W razie wyczerpania zapasów zastrzegamy sobie prawo do opóźnienia w realizacji zamówienia do czasu nowej dostawy koszulek.

Logotyp marki Chopin University Design zaprojektował Michał Przygoński.