11 VI 2021 r.

Chopin University Design

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina rozpoczyna sprzedaż swoich gadżetów pod nową marką Chopin University Design.

Długo wyczekiwane gadżety UMFC pod nową marką Chopin University Design już w sprzedaży!

Jako pierwsze dostępne będą koszulki polo, do których już wkrótce dołączą kolejne materiały. Koszulki polo przygotowano w kolorze białym i granatowym w wersji męskiej i damskiej w cenie 59,99 zł.

Do czasu uruchomienia sklepu stacjonarnego koszulki dostępne wyłącznie dla osób posiadających adres e-mail w domenie uczelni, po uprzednim wypełnieniu formularza i opłaceniu zamówienia w formularzu https://forms.office.com/r/22rmyWm4cj

Sprzedaż koszulek odbywa się za przedpłatą na konto bankowe UMFC nr konta UMFC: 15 2490 0005 0000 4600 8064 2270
Odbiór koszulek wyłącznie osobisty może nastąpić najwcześniej w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia i wykonaniu przelewu bankowego, w Biurze Promocji i Karier, pok. 210, w godz. 9.00 - 15.00.

Studenci z wydziału w Białymstoku otrzymają przesyłkę wraz z przekazaniem wewnętrznej korespondencji uczelni. W razie wyczerpania zapasów zastrzegamy sobie prawo do opóźnienia w realizacji zamówienia do czasu nowej dostawy koszulek.

Logotyp marki Chopin University Design zaprojektował Michał Przygoński.