28 X 2021 r.

Reach the Stars z MARIUSZEM KWIETNIEM

Gwiazdą będzie wybitny śpiewak operowy - MARIUSZ KWIECIEŃ

Kolejną gwiazdą, która zaszczyci nas swoją obecnością w ramach programu REACH THE STARS będzie jeden z najwybitniejszych barytonów świata - MARIUSZ KWIECIEŃ.

Termin: 4-5. 11. 2021
Sala im. Henryka Melcera
10.30-16.30

Mariusz Kwiecień jest dziś rozpoznawany na całym świecie jako jeden z czołowych barytonów. Znany z pięknego głosu, wyrazistej muzykalności i urzekającej scenicznej prezencji, występuje z Metropolitan Opera, Covent Garden, Paryską Operą, Wiedeńską Operą Państwową, Lyric Opera of Chicago i Bawarską Operą Narodową oraz z wieloma innymi renomowanymi teatrami na całym świecie. Jest również wysoko cenionym pedagogiem, o czym możemy się przekonać już na początku listopada na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.

Studentów zainteresowanych udziałem w tym wspaniałym wydarzeniu zapraszamy o kontakt z Działem Nauczania UMFC.

DO ZOBACZENIA!

DO POBRANIA