18 I 2022 r.

Sala Sukcesu - Joanna Gawryś

Master Sessions 2022 – czyli cyklu spotkań online z udziałem znakomitych gości: artystów muzyków, agentów, branżowych liderów, specjalistów w zakresie komunikacji i promocji muzycznej oraz przedsiębiorców artystycznych.

Do udziału w Master Sessions zapraszamy wszystkich studentów, pracowników oraz absolwentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Spotkania poprowadzi Anna Proszowska-Sala

Master Session odbędą się online (Zoom). Do udziału w spotkaniach zaproszeni są wszyscy studenci, pedagodzy i absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.  
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń wyłącznie na adres: anna.proszowska-sala@chopin.edu.pl 
Deadline: 22.01.2022 r do godz. 13.00. Po otrzymaniu zgłoszenia, w dniu spotkania przesłany zostanie link do udziału w Sesjach. 

Podczas pierwszego z nich, które odbędzie się o godz. 9.00 gościem Anny Proszowskiej-Sala będzie Joanna Gawryś, CEO JG –Artists Management.  

Joanna Gawryś na co dzień zajmuje się managementem twórców i osób publicznych. Pracowała między innymi z Kayah, Julią Pietruchą, Michałem Żebrowskim, Tomaszem Kammelem i topowymi twórcami internetowymi. Negocjuje kontrakty reklamowe, zarządza wizerunkiem reprezentowanych twórców, tworzy dla nich i wprowadza w życie strategie biznesowego i artystycznego rozwoju. Jej specjalnością jest tworzenie nowych produktów / projektów oraz pozyskiwanie i współpraca ze sponsorami.  

Wśród zagadnień poruszanych podczas Master Session znajdą się m.in: 

• Jak tworzy się projekty „szyte na miarę”, które wykorzystują potencjał twórcy i partnera 

biznesowego 

• Jak tworzy się i wprowadza w życie strategie biznesowego i artystycznego rozwoju? 

• Jak współpracować z partnerami biznesowymi?  

• W jaki sposób na projekty i przedsięwzięcia artystyczne patrzą partnerzy biznesowi? 

 

Zapraszamy!