15 II 2023 r.

Sala Sukcesu - Artur Malke

Mamy ogromną przyjemność ogłosić rozpoczęcie nowej edycji Master Sessions 2023 – czyli cyklu spotkań online z udziałem znakomitych gości: artystów muzyków, agentów, branżowych liderów, specjalistów w zakresie komunikacji i promocji muzycznej oraz przedsiębiorców artystycznych.

Przez najbliższe kilka miesięcy dzięki inspirującym i poszerzającym perspektywę spotkaniom z zaproszonymi gośćmi, będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat rynku muzyki klasycznej, rozrywkowej, sposobów funkcjonowania zawodowego, trendów, promocji artystycznej, budowania relacji oraz tworzenia muzycznych, artystycznych przedsięwzięć biznesowych.

Spotkania poprowadzi Anna Proszowska-Sala, coach kariery artystycznej, strateg, specjalistka w zakresie promocji, wizerunku i marek artystycznych. Wykładowczyni naszej uczelni w Centrum Przedsiębiorczości Muzycznej UMFC.

Tegoroczny cykl otwiera spotkanie z Arturem Malke, CEO Malke Music Management, które odbędzie się 20.02.
o godz. 12.00-13.30. Spotkanie odbędzie się online na platformie ZOOM.

Artur Malke jest agentem muzycznym, znakomitym menedżerem, reprezentującym wybitnych solistów, dyrygentów a także orkiestry i festiwale. Z wykształcenia muzyk i menedżer biznesowy.

Zagadnienia podczas spotkania:

• Jak dziś wygląda rynek muzyki klasycznej?
  • Kto jest klientem artysty muzyka?
  • Jakie są trendy na rynku koncertowym? Kogo i dlaczego się „kupuje”?
  • Jak dbać o własną promocję na różnych etapach kariery?
  • Co należy wziąć pod uwagę na początku swojej muzycznej drogi artystycznej?
  • Czy budowanie marki artystycznej to „biznesowy” wymysł czy konieczność?
  • Czy artysta musi się „zniżać”, czy „zwyżać” to myślenia strategicznego
    i marketingowego o swoich projektach i przedsięwzięciach na swojej artystycznej drodze?
  • W jakim momencie kariery warto myśleć o nawiązaniu współpracy z agentem?
  • Kim jest agent na rynku muzycznym i jakie są jego obszary działania?
  • Jak nawiązywać kontakty i budować relacje?

Uwaga! Link do spotkania: https://zoom.us/j/99852694059?pwd=ejRyVHlUWGdNeHZzYkFPTzZ4SHorQT09

Do zobaczenia!