12 III 2023 r.

Teleexpress Extra.
DZIEŃ OTWARTY UMFC

W gmachu UMFC w Warszawie odbył się właśnie dzień otwarty. Reportaż w Teleexpress Extra

TELEEXPRESS EXTRA 11.03.2023 - Dzień otwarty UMFC

link do informacji: app.inforia.pl/clipping/

Wielu chciałoby studiować, niestety oprócz wiedzy trzeba mieć talent a tym, jak wiemy obdarzeni są nieliczni szczęśliwcy. Dla nich w gmachu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie odbył się właśnie dzień otwarty. Studia tutaj są marzeniem wielu młodych ludzi. Poznawanie partytur, interpretowanie muzyki, praca z muzykami - wszystko jest niesamowite. 10 wydziałów 9 w Warszawie 1 w Białymstoku każdy wart uwagi np. wydział jazzu muzyki estradowej jest wyjątkowy. Możemy zdawać na specjalizację wykonawczą czy wykonawczo-autorską, ale możemy też studiować muzykę World Music i folk. Jesteśmy bardzo prężnie działającym centrum kulturalnym, u nas odbywa blisko 200 wydarzeń artystycznych rocznie jest tu kino, do którego co drugą niedzielę można przejść na film czasem też z muzyką na żywo.

Źródło: TVP Info