14 II 2024 r.

Spotkanie z kandydatami do Szkoły Doktorskiej

9 marca 2024 | Sala Senatu

Zapraszamy Kandydatów do Szkoły Doktorskiej UMFC na spotkanie konsultacyjne w sobotę 9 marca 2024, w godzinach 13.00-15.00, sala 303 (I piętro).

Spotkanie poprowadzi dr hab. Alicja Gronau-Osińska, prof. UMFC. W pierwszej części będzie ono poświęcone zasadom rekrutacji, omówione zostaną jej elementy oraz sposób punktacji podane w uchwale rekrutacyjnej. W drugiej części możliwe będzie zadawanie pytań związanych ze Szkołą Doktorską UMFC. Przed spotkaniem warto przeczytać informacje zamieszczone na stronie internetowej uczelni w zakładce kandydat/szkoła doktorska pod przyciskiem Rekrutacja 2024.

Członkami Rady Szkoły Doktorskiej są:
prof. dr hab. Marcin Łukaszewski, prof. dr hab. Katarzyna Szymańska-Stułka, prof. UMFC dr hab. Rafał Grząka, prof. UMFC dr hab. Jolanta Janucik, prof. UMFC dr hab. Ewa Lasocka, ad. dr hab. Agata Sapiecha, prof. UMFC dr hab. Agnieszka Przemyk-Bryła.

Istnieje możliwość korespondencji mailowej w celu znalezienia promotora lub przeprowa-dzenia konsultacji ws doktoratu z pedagogami naszej uczelni. Ich spis znajduje się na stronie uczelni w zakładce Uniwersytet/Kadra pedagogiczna. Należy wyszukać pedagoga ze stopniem dr hab. lub prof. dr hab. (bez względu na stanowisko) w specjalności zgodnej z planowanym doktoratem. Format adresu mailowego to: imię.nazwisko@chopin.edu.pl (bez znaków diakrytycznych, przy podwójnym nazwisku z bezpośrednim myślnikiem, jak w adresie mailowym dyrektora Szkoły Doktorskiej).

Do zobaczenia