17 VII 2024 r.

W dniach 26-30 czerwca 2024 r. odbyło się Ogólnopolskie seminarium "Technika tańca klasycznego. Zagadnienia wykonawcze i interpretacyjne".

Wykłady prowadziła prof. Gulnar Aliyeva z Akademii Choreografii w Astanie (Kazachstan), akompaniament - Danuta Rżążewska.

W dniach 26-30 czerwca 2024 r. odbyło się w UMFC Ogólnopolskie seminarium "Technika tańca klasycznego. Zagadnienia wykonawcze i interpretacyjne". Wykłady prowadziła prof. Gulnar Aliyeva z Akademii Choreografii w Astanie (Kazachstan), akompaniament - mgr Danuta Rżążewska.

W wydarzeniu współorganizowanym przez Centrum Edukacji Artystycznej uczestniczyli studenci specjalności pedagogika baletowa na Wydziale Tańca oraz pedagodzy ogólnokształcących szkół baletowych z Bytomia, Gdańska, Łodzi, Poznania i Warszawy.