5 stycznia 2025 r.
Zmarła prof. Urszula Trawińska-Moroz
Więcej >
9 I 2026 r.
Pianistka, pedagog, wieloletni pracownik UMFC
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 5 stycznia 2026 r., w wieku 82 lat odeszła od nas na zawsze Grażyna Gabryś, pianistka, wieloletni pracownik UMFC. W latach 1968-2014 pedagog Wydziału Kompozycji i Dyrygentury. Wielokrotnie wyróżniana Nagrodą Rektora UMFC. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.
Pogrążona w bólu społeczność akademicka UMFC oraz pokolenia wdzięcznych absolwentów żegnają znakomitego pedagoga, życzliwą, ciepłą, pełną empatii osobę.
Rodzinie, Bliskim, Wychowankom, Przyjaciołom i Współpracownikom składam najszczersze wyrazy współczucia.
prof. dr hab. Tomasz Strahl
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 16 stycznia 2026 r. (piątek) o godz. 12.00 w Kościele Środowisk Twórczych pw. Św. Andrzeja Apostoła i Brata Alberta, po którym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarz Wawrzyszewski.
5 stycznia 2025 r.
Więcej >
23 lipca 2024 r.
Więcej >
29 czerwca 2024 r.
Więcej >