30 VI 2015 r.

Prof. dr hab. Krzysztof Szlifirski wyróżniony tytułem Profesora Honorowego UMFC

Uchwałą nr 77/176/2015 z dnia 23 marca 2015 r. Senat Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina nadał Profesorowi Krzysztofowi Szlifirskiemu tytuł Profesora Honorowego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Profesor Krzysztof Szlifirski wyróżniony został tym zaszczytnym tytułem za wybitne osiągnięcia artystyczne, naukowe i dydaktyczne w dziedzinie reżyserii dźwięku, wizjonerską i eksperymentalną pracę konstrukcyjną i artystyczną w dziedzinie muzyki elektroakustycznej a także za nowoczesność poglądów i osobistą postawę w wieloletniej pracy na rzecz Wydziału Reżyserii Dźwięku i Uczelni.

Rektor UMFC prof. dr hab. Ryszard Zimak wręczył dyplom oraz medal pamiątkowy Profesorowi Krzysztofowi Szlifirskiemu podczas uroczystość w dniu 29 czerwca 2015 r.  w obecności członków Senatu UMFC i zaproszonych gości.

Fotoreportaż z uroczystości