4 III 2016 r.

Współpraca między Filharmonią Narodową a UMFC w ramach cyklu „Po prostu… Filharmonia!”

W dniach 8–10 grudnia 2015 r. w Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej w ramach cyklu „Po prostu…. Filharmonia!” realizowane były projekty koncertowe przy współpracy Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Cykl koncertowy „Po prostu… Filharmonia!”, adresowany jest przede wszystkim do młodzieży, studentów oraz osób rozpoczynających swoje kariery zawodowe, a także do wszystkich melomanów zainteresowanych szerszym i często niestandardowym spojrzeniem na muzykę klasyczną.

Studenci Wydziału Reżyserii Dźwięku pod merytorycznym nadzorem naszych pedagogów – prof. UMFC dr hab. Krzysztofa Kuraszkiewicza i ad. dr hab. Ewy Lasockiej dokonali rejestracji audio i audio-wideo następujących koncertów: