29 IV 2016 r.

Otwarcie studia 108 po remoncie i modernizacji

W dniu 14 kwietnia 2016 r. otwarto po remoncie i modernizacji studio 108 w naszej Uczelni. Studio 108 jest najważniejszą na Wydziale Reżyserii Dźwięku salą wykładową, w której odbywają się zajęcia specjalistyczne: reżyseria nagrań muzycznych, fonograficzna analiza partytury, analiza obrazu fonograficznego itp.

Została ona zaprojektowana według najnowszych wymagań akustyki oraz technologii i przystosowana do profesjonalnego odsłuchu nagrań muzycznych. Twórcą projektu studia jest dr inż. Tadeusz Fidecki – wykładowca Wydziału Reżyserii Dźwięku. Projekt powstał zgodnie z potrzebami dydaktyki określonymi przez pedagogów specjalności fonograficznej.

Projekt budowlany i wykonanie zrealizowali architekci z firmy „Radek Guzowski Architekt” z udziałem specjalisty z zakresu akustyki pomieszczeń prof. Andrzeja Kulowskiego z Politechniki Gdańskiej.

Fotoreportaż