24 X 2017 r.

Fryderyk Hoang Dong otrzymał złoty medal na 143 Konwencji AES

W dniach 18–21 października 2017 roku odbyła się 143. Konwencja Audio Engineering Society (AES), międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego realizatorów, reżyserów i inżynierów dźwięku z całego świata. Tegoroczna Konwencja odbyła się w Nowym Yorku. Wśród uczestników konferencji znaleźli się studenci Wydziału Reżyserii Dźwięku UMFC. Brali oni również udział w konkursie nagrań studenckich organizowanym przez Student Delegate Assembly.

Co roku do konkursu zgłaszanych jest około 50 nagrań zrealizowanych przez studentów z całego świata, ocenianych przez profesjonalnych jurorów znaczących w światowym rynku produkcji muzycznej i filmowej. Konkurs odbywa się w czterech kategoriach: Traditional Acoustic Recording, Traditional Studio Recording, Modern Studio Recording & Electronic Music, Sound for Visual Media.
W tym roku student Wydziału Reżyserii Dźwięku uhonorowany został wysoką nagrodą AES. Złoty Medal w kategorii Sound for Visual Media przyznano Fryderykowi Hoang Dong za udźwiękowienie filmu pt. “Tiny Tortures”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!