18 grudnia 2020 r.

• godz. 10:00

IX Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Thesaurus Musicae Sacrae

Wydział Muzyki Kościelnej oraz Katedra Muzyki Kościelnej serdecznie zapraszają na IX Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Thesaurus Musicae Sacrae, które odbędzie się zdalnie w piątek, 18 grudnia 2020 roku na platformie Zoom (w godz. 10.00-14.00). W konferencji wezmą udział: mgr Laine Tabora (Pontificio Istituto di Musica Sacra, Roma), mgr Beata Baublinskienė (Lietuvos Muzikos ir Teatru Akademija, Vilnius), dr hab. Marzena Michałowska (Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu), dr Filip Presseisen (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie), ks. dr Wiesław Hudek (Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach), dr hab. Marek Pilch, prof. AM (Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach).

W skład komitetu naukowego – rady naukowej weszli: dr hab. Michał Sławecki, prof. UMFC, dr hab. Piotr Wilczyński, prof. UMFC, dr hab. Ireneusz Wyrwa, prof. UMFC.

Aby wziąć udział w Sympozjum, do 16 grudnia 2020 roku należy wysłać maila na adres: muzykakoscielna@chopin.edu.pl i podać imię i nazwisko uczestnika oraz adres mailowy.

Szczegóły na plakacie.