23 lutego 2021 r.

• godz. 18:00

Reach the Stars! Masterclass z Jerzym Maksymiukiem

Jeden z najwybitniejszych polskich dyrygentów i wielka osobowość świata kultury poprowadzi kursy mistrzowskie specjalnie dla naszych studentów. Zajęcia poprzedza panel dyskusyjny z udziałem Mistrza, stanowiący niepowtarzalną okazję do udziału w dyskusji z wybitnym, przyciągającym swoją osobowością i charyzmą dyrygentem.

Program kursów:
godz. 18:00, sala im. H. Melcera – spotkanie z mistrzem
godz. 19:00, sala im. K.Szymanowskiego – masterclass

Powyższe wydarzenia są dostępne dla wszystkich zainteresowanych z zastrzeżeniem limitu miejsc podyktowanym wymogami sanitarnymi.

Kursy mistrzowskie Reach the Stars! realizowane są w ramach projektu „Talenty muzyczne na drodze do mistrzostwa i sukcesu zawodowego”którego celem jest realizacja strategii rozwoju UMFC, w zakresie: optymalizacji warunków studiowania, oferowania bogatej oferty dydaktycznej i podnoszenia standardów technologicznych zarządzania wszystkimi aspektami działalności Uczelni. Projekt ma na celu podniesienie kompetencji studentów UMFC, które pozwolą im na sukces zawodowy po zakończeniu studiów. Przyczyni się do zmian organizacyjnych i podniesienia kompetencji kadr UMFC. (szczegółowe informacje o projekcie)
POWER 2014-2020 - OŚ III. SZKOLNICTWO WYŻSZE DLA GOSPODARKI I ROZWOJU – logotypy