14 czerwca 2021 r.

• godz. 19:30

Jesteśmy tu. Koncert musicalowy

w teatrze Syrena w Warszawie.

Koncert studentów II i III roku specjalności musicalowej Wydziału Wokalno-Aktorskiego UMFC w Warszawie. Jest pokłosiem zajęć z analizy piosenki musicalowej oraz zajęć indywidualnych. W znakomitej większości na jego program złożą się przeboje współczesnego musicalu, piosenki z „Hamiltona” i „In the Heights” Lina-Manuela Mirandy, „Matyldy”, „Something Rotten!”, „Wicked” czy „Next to normal”. Studenci zaprezentują się również w wymagającym repertuarze Sondheimowskim („Company”) oraz w musicalowej klasyce („Wonderful Town”, „Annie”). Wszystkie utwory zostaną wykonane w języku polskim, w tym kilka premierowo na polskiej scenie.

WSTĘP WOLNY. Liczba miejsc ograniczona. Darmowe wejściówki prosimy rezerwować mailowo pod adresem: k.sadowski@teatrsyrena.pl (do 5 wejściówek na jedną osobę)

Program koncertu:

1. Anna Urbanowicz – „Czternaście G” („The Girl in 14G”)
  2. Natalia Firek – „Sto sposobów na to, jak stracić faceta” („One Hundred Easty Ways To Lose a Man” – „Wonderful Town”)
  3. Maja Mędrek – „Wdech” („Breathe” – „In the Heights”)
  4. Przemysław Niedzielski – „Wrócisz tu” („You’ll Be Back” – „Hamilton”)
  5. Barbara Tarczewska – „Niekończący się lunch” („Ladies Who Lunch” – „Company)
  6. Filip Zaszewski, Maja Mędrek – „Zakochać się w tobie” („In Love With You” – „First Date”)
  7. Paulina Mogielska – „Jestem tu” („I’m Here” – „The Color Purple”)
  8. Angelika Kurowska – „Chcę wrócić w góry” („I Miss the Mountains” – „Next to normal”)
  9. Katarzyna Ogrodniczak – „Małe dziewczynki” („Little Girls” – „Annie”)
  10. Paulina Mróz – „Wzięcie mieć” („Popular” – „Wicked)