9 grudnia 2023 r.

• godz. 18:00

Studenci UMFC charytatywnie

Samorząd Studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zaprasza na wyjątkowy Koncert Świąteczny p.n.: "Studenci UMFC Charytatywnie”, który odbędzie się 9 grudnia 2023 roku o godz. 18:00 w Sali Koncertowej UMFC przy ul. Okólnik 2 w Warszawie.

Co roku, w okolicy Świąt Bożego Narodzenia studenci UMFC niosą pomoc potrzebującym. W tym roku pomoc przybierze nowy charakter. Studenci wesprą swoją akcją Fundację Serce Dziecka, niosąc pomoc najmniejszym pacjentom oddziałów kardiologicznych.
W programie koncertu usłyszymy m.in. kolędy w autorskich aranżacjach i wykonaniu studentów UMFC oraz Świątecznej Orkiestry Studentów. W przerwie koncertu odbędzie się kiermasz domowych wypieków, z którego środki także zasilą konto Fundacji.

Cena biletów na koncert - 25 zł,
Cena biletów "pomagam" - 50 zł,
Cena biletów na koncert w strefie VIP - 100 zł
Bilety dostępne są na platformie internetowej bilety24.pl.

Cały dochód z biletów przeznaczony będzie na wsparcie Fundacji Serce Dziecka.
Akcję "Studenci UMFC Charytatywnie” wesprzeć można także poprzez bezpośrednią zbiórkę internetową pod linkiem: https://pomagam.pl/6merrp