20 XI 2020 r.

Zmarł prof. dr hab. Jan Jeżewski, miał 85 lat

Waltornista, wieloletni pedagog UMFC, prodziekan wydziału instrumentalnego w latach 1996 – 2002

Z wielkim smutkiem zawiadamiam, że 13 listopada br. w wieku 85 lat odszedł od nas na zawsze ŚP prof. dr hab. Jan Jeżewski.

Waltornista, wieloletni nauczyciel akademicki naszej Uczelni, prodziekan wydziału instrumentalnego w latach 1996 – 2002, dobry i szlachetny człowiek, przyjaciel studentów.
Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Złotym Krzyżem Zasługi, wielokrotnie wyróżniany Nagrodą Rektora UMFC.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 1 grudnia o godzinie 12.00 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Komunalnym Południowym (sala A) w Antoninowie, po którym nastąpi odprowadzenie do grobu na cmentarzu miejscowym.

Rodzinie, Bliskim, Wychowankom, Przyjaciołom i Współpracownikom składam najszczersze wyrazy współczucia

prof. dr hab. Klaudiusz Baran

Tagi: