12 XII 2020 r.

IX Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Thesaurus Musicae Sacrae

zapraszają Wydział Muzyki Kościelnej oraz Katedra Muzyki Kościelnej

Wydział Muzyki Kościelnej oraz Katedra Muzyki Kościelnej serdecznie zapraszają na IX Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Thesaurus Musicae Sacrae, które odbędzie się zdalnie w piątek, 18 grudnia 2020 roku na platformie Zoom (w godz. 10.00-14.00). W konferencji wezmą udział: mgr Laine Tabora (Pontificio Istituto di Musica Sacra, Roma), mgr Beata Baublinskienė (Lietuvos Muzikos ir Teatru Akademija, Vilnius), dr hab. Marzena Michałowska (Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu), dr Filip Presseisen (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie), ks. dr Wiesław Hudek (Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach), dr hab. Marek Pilch, prof. AM (Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach).

W skład komitetu naukowego – rady naukowej weszli: dr hab. Michał Sławecki, prof. UMFC, dr hab. Piotr Wilczyński, prof. UMFC, dr hab. Ireneusz Wyrwa, prof. UMFC.

Aby wziąć udział w Sympozjum, do 16 grudnia 2020 roku należy wysłać maila na adres: muzykakoscielna@chopin.edu.pl i podać imię i nazwisko uczestnika oraz adres mailowy.

Szczegóły na plakacie.